فهرست
زرگر: اشتباهاتم را می‌پذیرم، احتمالا از داوری کنار می‌روم
زرگر: اشتباهاتم را می‌پذیرم، احتمالا از داوری کنار می‌روم

زرگر: اشتباهاتم را می‌پذیرم، احتمالا از داوری کنار می‌روم

آی اسپورت- هجمه‌های 24 ساعت گذشته علیه حسین زرگر باعث شده تا او از احتمال کناره‌گیری‌اش از داوری خبر دهد. صحبت‌های داور پراشتباه داور دیدار استقلال - راه‌آهن با تسنیم را می‌خوانید:

"از زمانی که پول وارد فوتبال شد، مظلوم‌تر از قشر داوری وجود ندارد که مورد حمله قرار بگیرد. این مسئله را قبول دارم که ما بدون اشتباه نیستیم اما آیا برابری در برخورد با بازیکن متخلفی که پول آنچنانی می‌گیرد با داوری که پولی نمی‌گیرد، وجود دارد؟ این یک علامت سؤال بزرگ است که پاسخی داده نشده است. اشتباهاتم در بازی استقلال - راه‌آهن را می‌پذیرم. در صحنه اخراج درواز‌ه‌بان راه‌آهن، کارتی که دادم درست بود اما قبل از آن، بازیکن استقلال مرتکب خطا شده بود که این صحنه را ندیدم. باید از مجموعه راه‌آهن و مهدی تارتار بابت این موضوع عذرخواهی کنم.
با صحبت‌های ترکی صددرصد موافقم. داوران با کمترین قرارداد و امکانات، با عشق کارشان را انجام می‌دهند. اعتراض حق مسلم تیم‌ها است و همه جای دنیا اعتراض وجود دارد اما اگر مسئولان نمی‌توانند جلوی تهمت‌هایی که به داوران زده می‌شود را، بگیرند، مجبور هستیم خودمان فکری به حال خودمان کنیم. وقتی با تهمت‌هایی که زده می‌شود، آبروی‌مان در خطر باشد و زندگی خصوصی‌مان تحت‌تاثیر قرار بگیرد، ناچاریم خودمان کنار بکشیم تا آرامش داشته باشیم. با این شرایط احتمال دارد از داوری بروم. مربی و بازیکن میلیاردی هم اشتباه می‌کنند اما زمانی که داور اشتباه می‌کند، آن را بزرگ می‌کنند. هجمه‌ علیه داوری از هفته نخست آغاز شد و هر هفته هم بیشتر می‌شود. امیدوارم مسئولان فکری به حال این شرایط کنند تا هجمه‌ها کمتر شود."

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-26 17:42:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر