فهرست
منصوریان: نمی‌خواهیم بیرانوند را نابود کنیم/ من و یحیی همدیگر را خوب می‌شناختیم
منصوریان: نمی‌خواهیم بیرانوند را نابود کنیم/ من و یحیی همدیگر را خوب می‌شناختیم

منصوریان: نمی‌خواهیم بیرانوند را نابود کنیم/ من و یحیی همدیگر را خوب می‌شناختیم

آی اسپورت- نفت تهران امروز هم نتوانست نتیجه‌ای بهتر از تساوی کسب کند و همچنان در حسرت برد و کسب سه امتیاز باقی مانده‌است. شاگردان منصوریان با این تک امتیاز همچنان فقط یک رده بالاتر از فولاد در جایگاه پانزدهم لیگ حضور دارند. صحبت‌های علیرضا منصوریان را می‌خوانید:

از اصفهان امتیاز می‌خواستیم
ما بازی را خوب شروع کردیم و می‌دانستیم از بازی چه می‌خواهیم و می‌خواستیم ابتدا از شرایط روحی و روانی و بعد فنی خوب باشیم و از اصفهان با امتیاز به تهران برگردیم و به دنبال این هم بودیم که یک امتیاز را به سه امتیاز تبدیل کنیم. به دروازه‌بان تیم هم که دروازه‌اش را بسته نگه داشت تبریک می‌گویم.
16 بازیکن امید در زمان مربیگری من، در زمین بودند
تیم امید بودم 16 بازیکن ما در این دو تیم حضور داشتند و من و یحیی به خوبی بازیکنان را می‌شناختیم و ما به دنبال امتیاز گرفتن از ذوب آهن بودیم و در این بازی‌ها که جنگ خیلی نزدیک است و خط دفاع‌ها مدیریت می‌کردند و هر دو خط هافبک به هم نزدیک بودند. قاسم حدادی‌فر هم در نیمه دوم به میدان آمد و وقتی او در میدان نیست باید رجب‌زاده را مدیریت می‌کردیم و می‌توانستیم به گل برسیم ولی یک امتیاز هم بد نبود تلاش می‌کردیم که بازیکنان ذوب آهن با دروازه‌بان ما تک به تک نشود.

ادبیات بیرانوند درست نیست
او را در اختیار باشگاه قرار دادیم و نمی‌خواهیم که آینده او را هم نابود کنیم و نمی‌خواهیم یک بیرانوند دیگر با این ادبیات به وجود بیاید و باید از بازیکنان‌مان محافظت کنیم و بیرانوند از 18 سالگی بازیکن ما بوده است.  او باید تغییر کند و اگر تغییرات را در او نبیینم همین شرایط ادامه خواهد داشت. دنبال این نیستیم که شرایطی در این اوضاع نابسامان اخلاقی فوتبال به وجود بیاید و بازیکن هرچه به دهانش بیاید به کادرفنی بگوید و من مربی و معلم هستم و باید در او تغییرات مثبت بینیم و اگر چنین پیغام و پسغام‌هایی در رسانه‌ها ببینیم خوب نیست ادبیات او باید در عمل دیده شود شاید در روی کاغذ بتوانیم برزیل را 3 بر صفر ببریم اما آیا می‌توانیم در عمل نتیجه دیگری رقم می‌خورد. بیرانوند هم باید در عمل رفتارش را اصلاح کند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-26 21:03:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر