فهرست
بختیاری‌زاده: در پنج روز تیم را بستم و پنج امتیاز گرفتم
بختیاری‌زاده: در پنج روز تیم را بستم و پنج امتیاز گرفتم

بختیاری‌زاده: در پنج روز تیم را بستم و پنج امتیاز گرفتم

آی اسپورت- شکست امروز استقلال اهواز چندان غیر قابل پیش‌بینی نبود. این تیم در پی اعتصاب و محرومیت و مصدومیت چند بازیکن خود اجبارا با ترکیبی جدید پا به میدان گذاشت تا جایی‌که سه بازیکن امروز استقلال اهواز برای اولین بار در لیگ برتر بازی کردند. صحبت‌های سیاوش بختیاری‌زاده بعد از شکست خانگی مقابل گسترش فولاد تبریز را می‌خوانید:
چند ساعت قبل از بازی تیم به‌هم ریختدر چند روز گذشته شرایط خوبی نداشتیم. چند ساعت قبل از بازی شاکله تیم از دست رفته بود و در برابر تیم گسترش که تیم خوبی است بازی را واگذار کردیم. تیم ما خیلی جوان است و این جوانگرایی راتاوانش را خود من داده ام. از تماشاگران تشکر می کنم که این موضوع را درک کردند و بازیکنان را تشویق کردند. من هیچ باکی ندارم. 5 روز مانده به لیگ من را انتخاب می کنند پس به من اعتمادداشتند.

من باید تاوان این شکست را بدهم
من از آقای کمالوند تشکر می کنم ولی جوانان ما جلوی جوانان گسترش فولاد خوب بازی کردند و این اشتباهات روی حساب جوانی آنهاست روی گل اول روی یک بغل پای اشتباه گل خوردیم تیم جوان باید اشتباه کند تا تجربه کسب کند و من این را پذیرفته ام. به جوانان تیم کاری نداشته باشیم آنها تلاش خود را کردند و من باید تاوان این شکست را بدهم. هر مربی دوست دارد بهترین نفرات راداشته باشد.

بازیکن باتجربه نداشتیم
من نمی خواهم راجع به بچه هایی که از این تیم  جدا شدند صحبت کنم ما باید بچه های باتجربه هم داشته باشیم که امروز بازیکن باتجربه نداشتیم و این به ما خیلی ضرر زد در لیگ برتر باید از بازیکنان باتجربه نیز استفاده کنیم امیدوارم با مدیریت  خوب باشگاه بتوانیم بازیکنان خوبی جذب کنیم.

در پنج روز تیم را بستم و پنج امتیاز گرفتم!
اگر من امیدوار نبودم به این تیم اصلا نمی ماندم . من امروز از بازیکنان 16ساله در تیم استفاده کردم که هیچ مربی لیگ برتری جرات این کار را ندارد. البته تاوان این کار را دادم و بازی را واگذار کردم. مطمئن باشید که به این تیم  امیدوار هستم و در هفته های آینده امتیازات لازم را جمع آوری خواهیم کرد و خود را به بالای  جدول خواهیم رساند. نمی خواهم مقایسه کنم ولی من در 5 روز تیم را بستم و 5 امتیاز گرفته ام شما ببینید شما ببینید تیم های بزرگ با این همه امکانات و اردوها همانند ما نتیجه گرفته اند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-26 21:29:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر