فهرست
کمالوند: با حضور داوران، مربیان و مدیران گردهمایی برگزار کنند
کمالوند: با حضور داوران، مربیان و مدیران گردهمایی برگزار کنند

کمالوند: با حضور داوران، مربیان و مدیران گردهمایی برگزار کنند

آی اسپورت- گسترش فولاد امروز در اهواز به بردی ارزشمند دست یافت و موفق شد با شکست استقلالی‌های بحران‌زده خود را تا رده‌ی هفتم جدول رده‌بندی بالا بکشد. البته اگر تفاضل گسترشی‌ها کمی بهتر بود آن‌ها می‌توانستند خود را در رده‌ی پنجم هم ببینند. صحبت‌های فراز کمالوند بعد از این بازی را می‌خوانید:

 ما با تجربه‌تر بودیم استقلال اهواز در این مسابقه جنگندگی زیادی داشت. به سیاوش بختیاری زاده تبریک می گویم. در چند سالی که در فوتبال خوزستان نبود فوتبال خوزستان ضرر کرد. در این بازی تیم ما باتجربه تر بود و توانستیم نتیجه را به سود خود پایان دهیم. با این که نتیجه را به سود خود پایان دادیم ولی از قضاوت اصلا راضی نیستم. خدا را شکر می کنم که این سه امتیاز را به مالک باشگاه  تقدیم می کنم. او بهترین استادیوم را در تبریز ساخته است. بهترین چمن و امکانات را داریم.

مشکلات داوری، روحی روانی است
اکثر حمایت ها روی استقلال و پرسپولیس است و کسی به گسترش فولاد اهمیت نمی دهد باید یک فکر اساسی در داوری فوتبال شود. ببینید هر هفته دارد چند داور محروم می شوند مشکلات داوری مشکل به خاطر مشکلات روحی و روانی است. مشکلات امروز هم همینطور کمک داور اوت را برعکس می گیرد و همان توپ به پنالتی تبدیل می شود داور باید مدیریت کند منتهی در این که عمدی در کار باشد اینطور نیست و این به خاطر فشار روحی و روانی است و مشکلات را برای خود داور زیاد می کند.
گردهمایی برگزار کنندیک  گردهمایی باید بگذارند و مدیرعاملان، مربیان  و کمیته داوران حضور داشته باشند. داوران صحبت های مربیان را گوش کنند و به آن عمل کنند چگونه می شود آقای فغانی بهترین داور آسیا می شود ولی در ایران این عملکرد را دارد. فوتبال ما نیز تحت تاثیر همین مسایل قرار گرفته است.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-26 21:42:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر