فهرست

همسر نیلوفر اردلان: قسمت بود که او به مالزی نرود

آی اسپورت - تیم ملی فوتسال بانوان در شرایطی قهرمان آسیا شد که قبل از شروع مسابقات، مخالفت همسر نیلوفر اردلان با حضور او در تیم ملی سر و صدای زیادی راه انداخته بود. مهدی توتونچی مجری شبکه ورزش و همسر کاپیتان تیم ملی که طی این مدت هیچ مصاحبه ای نکرده بود، در گفت و گوی کوتاهی که با روزنامه هفت صبح داشته درباره این موضوع گفته: اول از همه قهرمانی تیم بانوان را به همسرم، بازیکنان و کادر فنی و همچنین فدراسیون فوتبال تبریک می گویم و آنها نشان دادند که شایستگی قهرمانی را داشتند. قبل از شروع مسابقات صحبتهای زیادی شده بود مبنی بر اینکه غیبت همسر من روی عملکرد تیم ملی تاثیر منفی می گذارد اما فوتبال یک ورزش گروهی است و فرد محور نیست" توتونچی ادامه می دهد:" قسمت همسر من این بود که در مسابقات قهرمانی آسیا غایب باشد و تیم بدون او قهرمان شود. من در جایگاهی نیستم که بخواهم مخالف منافع ملی باشم اما روی زندگی شخصی ام و حفظ آرامش آن اصرار زیادی دارم.

کد خبر: 9408
  ۳۰  
آی اسپورت
2015-09-27 10:33:16
نظر دهید

۳۰ نظر
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۳۹
بکشید بیرون از زندگی مردم
۱
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۰
خدا رو شکر که تیم ملی بانوان قهرمان شد تا افرادی مثل شما که برای عقائد عقب افتاده مانعی برای ورزش زنان إیرانی هستید محو شوید همسر شما نتنها میتونست به آرزوش برسه ( آرزوی هر ورزشکاری که بتونهر رقابتهای ملی شرکت کنه بویژه بانوان ) بلکه برای وطنش خدمتت کنه
برای شما متاسفم امیدوارم این تحجر و ذهنیت قرون وسطایی کنار بگذارید
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۹
به نظرت شما در جایگاهی هستی که قربون من بری؟ مثلا زندگی بقیه ورزشکارهایی که می‌رن آرومه؟ اصرار ندارن خانواده‌هاشون؟
به شما چه!!!
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
زندگی شخصی مردم و به من و خوانندگان دیگر ربطی نداره که براش نسخه میپیچیم! اگه این بنده خدا عقاید عقب مونده داشت اصلا به همسرش اجازه بازی نمیداد! بهتره از اینجور قضاوتهای نادرست دست برداریم!
۱
عباس
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۷:۲۰
باعث شرمساری هستی جناب توتونچی
محمد
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۱
عباس خان حرف منو زدی.
سیا
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۴۸
متأسفم ، واقعا به شخصه فکر میکردم آقا مهدی خیلی روشنفکرتر از این حرفا باشه،مسلملا تمام زحمات یه ورزشکار تو مسابقات جهانی نمود پیدا میکنه،حال اینکه این فرصت دست نیافتنی بخصوص برای فوتبالیستها خیلی محدوده، بخواد فدای بهونه مدرسه بچه مون بشه،اصلا معقولانه و شایسته ایشان نیست.بچه ها میان و میرن با منت،زن و مردن که باید بپای هم بمونن بی منت ...!!!!حالا من موندم چه جوری این برادر انتظار داره تو تلویزیون جلو ملت از ورزش این مملکت دفاع کنه...!!!فبهاالمراد.....
۱
-
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۱:۵۷
واقعا که... متاسف میشم خیلی وقتی چنین چیزایی رو می شنوم.
دوستان ! عزبزان! دختران سرزمین من! حق خروج از کشور در کنار بسیاری حقوق دیگر رو می تونید در زمان عفد در عقدنامه درج کنید. به جای مهریه سنگین بیاید بریم به سمت حقوق برابر. ما توانمند تر از این حرف ها هستیم. باور کنید.
Nan
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۰۶:۵۰
Martikeye gave aghab oftade khak bar saret nafahm
گل‌ناز
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷
آقای آرامش خواه! میرفتی یه زن معمولی خونه دار میگرفتی و میخش میکردی تو خونه تا کارای تو و بچتو بکنه. چرا با یک ملی پوش ورزشی ازدواج کردی که بعد بخوای بالشو بچینی؟
داودسیاوش
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹
آقایی توتونچی قبل ازازدواج می دونست که همسرش یک ورزشگار حرفه ای حتما شرایط می دونسته که ازدواج کرده فکر می کنم اقای توتونچی ازاین حربه ای برای فشار اوردن به همسرش استفاده کرده حتی تونست همسرش مجبور کنه از مهریش بگذره(مصاخبه خانم اردلان باچلچراغ روبخونید)
۱
علی
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۱۵
همه انسانها باهم برابرند ،سیاه و سفید، زن و مرد همه انسانیم و باید حقوق برابر داشته باشیم اگه قانونی هم اشتباها وضع شده (مثل اجازه حق سفر) ما که انسان هستیم ،اینکه یکی به پشتوانه یه قانون غیر انسانی بخاد حق کس دیگه ای رو بگیره دیگه حرفی توش نمیمونه، تاریخ از این قانونهای غیر انسانی زیاد دیده که به دست اموجودات ظالم اجرا میشه مثل بردگی سیاهها برای سفیدها!!!! بله ما نباید تو زندگی شخصی کسی دخالت کنیم ولی با همچین اتفاقهایی میتونیم پی به ضعف فکری خودمون ببریم! ما همه انسانیم و دارای حقوق یکسان هستیم
فرناز
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۰۴
سلام
من فوتسالیست هستم و با اکثر بچه های تیم ملی در ارتباط بودم.

آرزوی دختران فوتسالیست بعد از اون نایب قهرمانی در مسابقات آسیایی قهرمانی در این رقابت ها بوده. به کادر فنی و تک تک بازیکنان تبریک عرض میکنم!
آقای توتون چی کار خیلی بدی کرده که مانع رسیدن خانمش به آرزوش شده و تا آخر عمرش این مسئله تو ذهنش میمونه!

به امید درخشش تیم فوتسال بانوان در مسابقات جهانی
حسین اهوازی
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۴۴
اصلا چه معتی میده زن فوتبال بازی کنه ؟؟؟!!!
امیر
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۴:۵۰
عزیزم مسایل خانوادگی مردم چیه؟!!!! یک ناهنجاری اجتماعی هست. مگه مرد میخواد بره بیرون کشور اجازه میگیره از زن!!
تازه اینکه مسیله ملی بوده و بدتر از اون خود خانم اردلان هم میخواسته بره همراه تیم.
یه کم فکر کنید. تا که افکار قرون وسطایی
....
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۵:۰۰
وجود همچین به اصطلاح مردانی در کشور باعث شرمندگی و سرافکندگی همه زن ها و مادرانیه که این چنین پسرانی رو به جامعه تحویل دادند
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۰۲
به نظر من باید صبر کنیم و ببینیم آیا خانم اردلان به زندگی با همچین مردی ادامه میده یا نه
اگه ادامه بده دیگه نمیشه به آقای توتونچی ایرادی وارد کرد و حرص و جوش خوردن ماهم بی مورده
این ما هستیم که به دیگران یاد میدیم باهامون چطور رفتار کنند
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۵
هزار تا دلیل میشه آورد که کارت غلط بوده آقا مهدی . خودتم احتمالا تاحالا فهمیدی .
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۶
هزار تا دلیل میشه آورد که کارت غلط بوده آقا مهدی . خودتم احتمالا تاحالا فهمیدی .
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۷
هزار تا دلیل میشه آورد که کارت غلط بوده آقا مهدی . خودتم احتمالا تاحالا فهمیدی .
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۷
هزار تا دلیل میشه آورد که کارت غلط بوده آقا مهدی . خودتم احتمالا تاحالا فهمیدی .
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۱۷
هزار تا دلیل میشه آورد که کارت غلط بوده آقا مهدی . خودتم احتمالا تاحالا فهمیدی .
سیاوش
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۱۲
سلامن ای کاش آقای توتونچی مصالح ملی رو بر منافع شخصی مقدم میدونستند
۱
-
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۳:۲۵
نمونه یه رفتار تیپیکال ایرانی: ندونم کاری خودمونو میذاریم پای قسمت!!! آقای محترم! شما با میل و اراده خودت همسرتو ممنوع الخروج کردی چرا پای ماوراءالطبیعه رو وسط میکشی. درضمن، اینایی که اعتراض به رفتار غیرانسانی این آقا رو مصداق دخالت تو زندگی شخصی دیگران میدونن احیانا تو سنت و مدرنیته گیر نکردن؟ نیلوفر اردلان کاپیتان تیم ملی بود و نماینده زنان یه کشور. این کجاش یه موضوع شخصیه؟
محسن
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۳:۳۳
دوستان کارش از دور به نظر اشتباه می رسه ولی ما به کل قضیه اشراف نداریم پس نباید قضاوتی صورت بگیره
۱
ستاره
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۳:۵۸
یه چیزی که جالبه اول ایشون مخالف فعالیت ورزشی خانم اردلان نبودن یهو پای بچشون اومد وسط چون بچه براش مهمتر از خانمشه فرض کرده که به اصطلاح بچه با مادرش باید باشه بره مدرسه ( ایشون در زمان بازگشایی میتونستن ایران باشن اصلا!!) یه وقت با باباش بره زشته!! با بالاخره میخواست دمشو بچینه به یه بهونه یه جند دقیقه ای در مقابل حسرت چندین ساله!!
سعید ...
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۳۰
سلام.ببخشیدا ینی اینقد بیکارید که تو زندگیه شخصیه مردم دخالت میکنید؟کار بدی کرده باشه یا خوبی به خودشون مربوطه،شاید اصلا ایشون میرفت تیم قهرمان نمیشد، قهرمانیه تیم ملی رو تبریک میگم حقشونه پاداشی بگیرن
اشکان
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
من اتفاقا خیلیهای دیگر را هم میشناسم که همین مشکل خانم اردلان را دارند. چنین قوانین وحشتناکی حق هیچ مردمی نیست از جمله مردم ایران. امیدوارم هرچه زودتر این قوانین بازنگری بشوند.
-
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴، ۱۰:۲۰
معلوم است زندکی با چنین شریکی به انتها نخواهد رسید و این داغ دل از ذهن آن بانوی قهرمان ایرانی پاک نخواهد شد. ولی در صورت وقوع جدایی بین آندو که عملا با این مصاحبه ها واقع شده است ممکن است مقامات حساس جمهوری اسلامی اجازه انتشار آنرا ندهند که البته ازمجاری غیر رسمی بلافاصله انتشار می یابد.. اینکه آقا به بانوی قهرمان می گویند برو اگر می توانی حقت را بگیرو بعد به مدد قوانین اسلامی از او باجگیری نموده و درازای اجازه خروج ازکشور ازاو طلب بخشش مهریه و سایر حقوق قانونیش را می نماید میزان پایداری او را در آیین اسلام نشان می دهد. خوب الان این بانو حقشان را گرفته اند و به مسابقه هم رفته اند وشاکرا خبرهای خوبی هم از موفقیت ها می رسد، ولی بعد ازمراجعت به ایران این مرد چگونه در روی همسرش خواهد نگریست؟البته این نوع افراد وارث یک نوع پررویی مزمنی هستند که از اجداد تازی - اعرابی خود به ارث برده اند و اصلا هیچ چیزی حالیشان نیست. و با آرامش در روی همسرشان نگریسته وشاید حتی تبریک هم بگویند.. من قبل از اینکه قیافه این فرد را به بینم تصوری با هیات داعشی از او داشتم ولی با دیدن ظاهر او این گفته قدما در با یاد آمد که به ظاهر حکم نشاید کرد.
-
جمعه ۲۹ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
کسی که با یه ورزشکار ازدواج می کنه باید قبلش به این فکر می بود. پس چرا خودتون به ماموریت خارج از کشور میرید، این ارامش زندگی همسر و فرزندتون را به هم نمی زنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر