فهرست
طارمی تا پایان دربی ممنوع‌المصاحبه شد
طارمی تا پایان دربی ممنوع‌المصاحبه شد

طارمی تا پایان دربی ممنوع‌المصاحبه شد

آی اسپورت- مهدی طارمی با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش سعی کرد به حاشیه‌ها و حرف و حدیث‌های مطرح شده طی روزهای اخیر پاسخ بدهد. طارمی ضمن تکذیب اعتراضش به پنالتی زدن بنگستون خودش را تا پایان داربی ممنوع‌المصاحبه کرده است. متن منتشرشده از سوی مهدی طارمی در اینستاگرام:


با سلام به همه هواداران عزیز. لازم دیدم چند نکته را از این طریق اعلام نمایم.
اول اینکه خبر پیشنهاد اودینیزه و السد قطر به من جوک بود.نمی دانم این خبرها از کجا سرچشمه می گیرند که خودم بیخبرم .
دوم اینکه با تمام احترامی که برای اهالی رسانه قایلم متاسفانه مصاحبه هایی از خودم در برخی سایتها و خبرگزاری ها و روزنامه ها می خوانم که برای خودم هم تازگی دارند. مثلا از قول من تیتر میزنند من رونالدو و نوراللهی جرارد است! بعد که مصاحبه را میخوانی چنین چیزی در آن نیست. جالب اینکه حرف نزده من را تحلیل می کنند و درباره آن از دیگران نظر خواهی می نمایند.
فلان خبرنگار در راهرو ورزشگاه با من سلام علیک می کند همان شب مصاحبه 3 هزار کلمه ای از من منتشر می کند و وقتی پیگیری می کنم می گوید سردبیر به من گفته اگر مصاحبه طارمی را نداشته باشی اخراجت میکنم!
سوم اینکه از قول من نوشته اند بابت اینکه پنالتی زن بازی با تراکتور نبودم ناراحتم. همه آنهایی که من را می شناسند می دانند چنین ادبیاتی ندارم. سرمربی تیم تشخیص می دهد چه کسی پنالتی زن اول باشد و هیچگاه به خودم اجازه نمی دهم پایم را از حریمم فراتر بگذارم. از گل به خودی حریفان که منجر به برد تیمم شود هم خوشحال می شوم چه برسد به گلزنی همبازیانم.
و نکته آخر بازهم با احترام به همه اهالی رسانه تا پایان دربی خودم را ممنوع المصاحبه کرده ام و درج هرگونه مصاحبه از قول من پیشاپیش تکذیب می شود. امیدوارم همواره پرسپولیس دراوج باشد. یا حق

کد خبر: 9411
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-27 12:47:34
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۸
دمش گرم
همه حاشیه‌ها رو جمع کرد
پرسپولیس
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۳
دمت گرم. همینجور بی حاشیه بمون و بازی تو کن که شیش تاییا از الان دارن میلرزن!
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۰
واقعا بازیکن بی اخلاقیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر