فهرست

گزارش روز: فصل تغییرات در دروازه رئال فرا رسیده؟

بنظر می اید که رئال مادرید وسوسه شده است که به پاهای خود شلیک کند.
در حالیکه بنظر می رسید جنگ دروازبانی تمام شده باشد و با حضور مشترک دیه گو لوپز به عنوان دروازه بان اصلی در لالیگا و ایکر کاسیاس در جام حذفی و جام باشگاههای اروپا همه چیز به حالت طبیعی در امده است از منابع نزدیک به باشگاه خبر می رسد که رئال مادرید اماده است تا به ده خه ا و کورتوا برای پیوستن به تیم کهکشانی پیشنهاد بدهد.
همچنین نام دروازه بان اسپانیول کیکو کاسیا نیز از جانب برخی منابع دیگر مطرح شده است کسیکه رئال مادرید نیمی ازدستمزد وی را در یک پروسه عجیب می پردازد.

کدام دروازه بان باشگاه را ترک میکند؟

با وجود مطمئن نبودن این احتمالات انچه که مشخص است یکی مجبور به ترک باشگاه می باشد و اینجاست که جنگ دوباره اغاز می شود.
چرا که کاسیاس بارها از تمایل اشکار خود به ادامه دادن و بازنشسته شدن در باشگاه سخن گفته و دیه گو لوپز به سبب ثابت بودن در تیم به یک نقطه برتری دست پیدا کرده و بنظر نمی رسد که حاضر به ترک باشگاه باشد علاوه بر این از یکسری منابع خبر می رسد که دروازه بان گالیسیایی پیشتر با مسئولان رئال مادرید برای بهتر کردن قرارداد خود تماسهایی داشته است.
زمانیکه وی به رئال ملحق شد تا 30 زوئن 2017 قراردادی را به امضا رساند .حضور درخشان وی باعث بهتر شدن دستمزدش از جانب مسئولان (چامارتین:محل باشگاه رئال)باشگاه مادریدی شد.

لوپز: می مانم

همه این مسائل ماندن و ادامه دادن دیه گو لوپز در رئال مادرید را تایید می کنند. دیه گو معتقد است که اگر وی موفق به مغلوب کردن ایکر کاسیاس شده است پس نباید از امدن دروازه بانی دیگر ترسی داشته باشد او به عملکردش و انچه که تا به امروز نشان داده است باور دارد.
تا به اینجا میتوان حق را به او داد هرچند بدون شک وی میداند که روی لبه تیغ قرار دارد و هر اشتباهی ممکن است برای وی گران تمام شود خیلی به عقب بر نمیگردیم چراکه بواسطه گلی که وی در دربی مادرید و با شوت گابی از 40 متری دریافت کرد انتقادات زیادی متوجه وی شد.
مادرید در حال حاضر در بهترین لحظات فصل خود خود بسر میبرد ولی تاکنون سد راه این جنگ و جدل نشده است

     
آی اسپورت
2014-03-14 12:32:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر