فهرست
رمزگشایی از اعتراف یک داور؛ صدرنشین واقعی لیگ استقلال خوزستان است!
رمزگشایی از اعتراف یک داور؛ صدرنشین واقعی لیگ استقلال خوزستان است!

رمزگشایی از اعتراف یک داور؛ صدرنشین واقعی لیگ استقلال خوزستان است!

آی اسپورت- یدالله جهانبازی امروز طی گفتگویی مفصل با فارس تاکید کرد پرسپولیس از اشتباهات داوری در این فصل متضرر شده و استقلال از این اشتباهات سود برده است.
این داور برجسته و باتجربه لیگ برتری البته از تیم‌های دیگری هم نام برد: «پرسپولیس از اشتباهات داوری در این فصل خیلی ضرر کرده و استقلال هم از اشتباهات داوری سود برده اما این مسئله فقط مربوط به این دو تیم نیست. تیم‌های دیگر هم از اشتباهات داوری سود و زیان بردند. سپاهان، ذوب‌آهن و ملوان از اشتباهات داوری سود بردند و نفت و راه‌آهن متضرر شده‌اند...»
حالا نگاهی به جدول لیگ بیاندازید. چهار تیمی که به اعتراف جهانبازی از داوری سود برده‌اند در جمع 6 تیم بالای جدولی قرار دارند. دو تیم دیگر استقلال خوزستان و سایپا هستند که با توجه به اتفاقات رخ داده در دو دیدار اخیر سایپا به نظر می‌رسد جهانبازی نام این تیم را از قلم انداخته و نارنجی‌پوش‌ها را هم باید به 4 تیم قبلی اضافه کرد. سایپا در جریان پیروزی مقابل فولاد و پرسپولیس به شکل آشکاری از اشتباهات داوری سود برد.
به این ترتیب به نظر می‌رسد تنها تیمی که بدون کمک داوران و با شایستگی در بالای جدول قرار گرفته استقلال خوزستان است!
البته جهانبازی با اشاره به سهوی بودن این اشتباهات تاکید می‌کند که هیچ دست‌های پشت پرده‌ای در کار نیست: «من به عنوان عضو کوچکی از جامعه داوری قسم می‌خورم که داوران در اشتباهاتشان هیچ قصد و غرضی ندارند و تمامی اشتباهاتشان سهوی است. قسم می‌خورم که هیچ دست پشت پرده‌ای در کار نیست و همه اشتباهات سهوی است.»

کد خبر: 9411
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-27 13:35:43
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۸
اشتباه سهوی، یه بازی، دو بازی، نه همه بازیها... چهانبازی فقط اومده که داوریهای عمدی بنفع اس تق لال رو سهوی قلمداد کنه... کیسه بدون "اشتباهات سهوی" هیچ پخی نیست...
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۴
استقلال خوزستان هم سود برده است
عدم اخراج بازیکنی که رو عالیشاه خطا کرد رو یادتون نیست
وحید محمدی
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۲
پرسپولیس سایپا داوری به نفع سایپا بود؟
اگه دقیقه 20 رامین رضاییان اخراج میشد 70 دقیقه ده نفره حریف سایپا میشد؟
11 به 11 حریفش نشده بود
رضا
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۵۵
اره رأست میگن در اشتباحات مربوط به تیم هایی که نام برده شده سنوی است ولی تراکتور قضیش فرق میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر