فهرست
خداحافظی رضاییان با دنیای مجازی؛ پای شیث در میان است؟
خداحافظی رضاییان با دنیای مجازی؛ پای شیث در میان است؟

خداحافظی رضاییان با دنیای مجازی؛ پای شیث در میان است؟

آی‌اسپورت- رامین رضاییان که هم در زمین بازی و هم خارج از مستطیل سبز علاقه چندانی به حاشیه ندارد، دوازده ساعته پرحاشیه را سپری کرد. رضاییان شب گذشته تصویری با شیث رضایی را به انتشار گذاشته بود و در زیر تصویر از همشهری‌اش تعریف کرد. اتفاقی که موجی از دلهره را در میان هواداران پرسپولیس ایجاد کرد. آنها بلافاصله دست به قلم شدند و در پست‌های مختلفِ رامین، به او هشدار دادند که با شیث نچرخد. پرسپولیسی‌ها به رضاییان سرنوشت چند رفیق صمیمی شیث رضایی را یادآوری کردند تا او هر چه سریع‌تر قیدِ دوستی با همشهری‌اش را بزند. این اتفاقات در شبی رخ داد که رضاییان باید از امروز در تمرینات اردوی تیم ملی شرکت کند. با توجه به رقابتِ فشرده‌ای که او برای تصاحب این پست با خسرو حیدری و وریا عفوری دارد، ترجیح داد هر چه سریع‌تر آرامش را به خود تزریق کند تا با تمرکز بیشتری زیر نظر کی‌روش باشد. به همین دلیل با انتشار پستی به طور موقت هم شده از دنیای مجازی خداحافظی کرد.

کدخبر: 9407
  ۶  
آی اسپورت
2015-09-27 14:05:35
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۲۰
شیث رضایی با پیراهن صبا از 40 متری به کیسه کشا گل زد
سی سی
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۲۲
جمع لنگیا جمعه. جای نصرتی خالی
تیراختور
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۵۹
شیث/ رضاییان رو به نصرتی ترجیح داد
سعید
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۲۵
دوازده ساعت پر حاشیه را سپری کرده نه دوزاده ساعته پر حاشیه ..سردبیر نداره اونجا؟
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۳۷
واقعا اگه بدونید با این کارا و جوسازی های زشت چقدر دل ما رو می‌شکنید و خودتونو مدیون می‌کنید. جوری درباره شیث حرف می‌زنید که انگار تا حالا چند نفرو معتاد کرده!!!! انگار نه انگار این پسر همونیه که بیشتر از همه تو فوتبال کثیف ایران حیف شد. شیث اگه حاشیه داشت خودش بیشتر از همه ضربه خورد. خوشبختانه دیگه هم تو این فوتبال کثیف نیست اما جالبه که حتی حالا هم دست از سرش برنمی‌دارید.
-
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۳۵
راستی اون رفقای صمیمی شیث که بدبختشون کرده!!! اسم ندارن؟ چقدر دردآوره شنیدن این حرفا وقتی به گواه رسانه های وقت خود شیث زمان علی دایی قربانی زیرآب زنی و حسادت بعضی همبازیاش شد. فکر میکنید چون چند سال ازش گذشته همه چی یادمون رفته؟
خداروشکر که الون دوستای شیث بیشتر از اینکه فوتبالیست باشن هنرمندن و دیگه با این جماعت سروکار زیادی نداره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر