فهرست
منتخب توئیت‌ها در مورد قهرمانی دختران فوتسال:#هوای‎تازه
منتخب توئیت‌ها در مورد قهرمانی دختران فوتسال:#هوای‎تازه

منتخب توئیت‌ها در مورد قهرمانی دختران فوتسال:#هوای‎تازه

آی اسپورت- وقتی رئیس جمهور دست به کار می شود تا از نیویورک بدون درنگ درباره قهرمانی بانوان فوتسال ایران در آسیا توئیت کند، واضح است که آن ها دست به کار بزرگی زده اند. کاری که بازتاب ویژه ای در همه سطوح جامعه داشته و شبکه های اجتماعی را به تسخیر درآورده است. در این گزارش، بخشی از توئیت هایی که از دیروز درباره قهرمانی بانوان منتشر شده اند را مرور می کنیم. 

نه فقط برای دخترهای ایران، این تیم باید برای همه زن های جهان الگو باشه. به امید موفقیت های بیشتر. (شکوفا رئوفی)دوست دارم حس شوهر نیلوفر اردلان را بدونم بعد از این قهرمانی. مردی که به همسرش اجازه نداد شریک این موفقیت بزرگ بشه(سامان خدایی)فرشته کریمی بهترین بازیکن مسابقه ها شد. این قانون بقای کریمیه. کریمی هیچوقت از بین نمی ره، فقط از حالتی به حالت دیگه درمیاد. تو هر تیم فوتبالی باید یه کریمیِ ستاره داشته باشیم(مهدی) 
نه رسانه های داخل ایران و نه رسانه های فارسی زبان خارجی پوشش خوبی به این خبر ندادن. از این بابت متاسف ام(بابک)
قهرمانی در سکوت؛ اگه فوتبالِ مردها بود تلویزیون همه آهنگ های آرشیوش رو با فیلم بازی ها پخش می کرد (هنگامه مددی)
 

به عنوان یک افغانستانی به این تیم افتخار می کنم(ضیا زمانی)


 
دروازه بان تیم فوق العاده بود. چه سیوهایی (پندار تبریزی)


 
این سطح بالای بازی تیم بانوان و گل هایی که می زنن، باورنکردینه. قهرمانی نوش جونشون. (محمد مولود)افرین به وجودشون، با تمام محدودیتها و محرومیتها اول شدند فکرشو بکن محدودیت نداشتن چیکار میکرد(سیدجواد)من اگر جای بهاره رهنما یا مهناز افشار بودم، سریع می رفتم خونه نیلوفر ارلان یه سلفی باهاش می گرفتم برای اینستاگرامم. به هر حال آدم نباید نسبت هب اتفاقات جامعه بی توجه باشه!! (پارسا بختیاری)با مقنعه و پوشیه و شلوار زرهی و پالتو، خدایی خوب نتیجه گرفتن بانوان مون. (آرمان ررحیمی)کلاس و قدرتمون رو به کشورهای دیگه آسیا نشون دادیم. تبریک به ایران و آرزوهای بزرگ برای دخترها در مراحل بعدی(آرشین)من مالزیایی هستم اما همچنان افتخار می کنم که دخترهای ایرانی با حجاب به این خوبی بازی می کنن. تبریک به ایران.(ناریزول لوسیس)


مطمدنا این قهرمانی، از حسرت نرفتن کاپیتان اردلان هم کم می کنه. زنده باد شیرزنان قاره کهن(آوا)
از 90 درصد آقایون فیکسِ لیگ برتر سر بودن. بی نظیر بود تیم فوتسال بانوان. تبریک. (احسان زاهدی)


این زنان آن ها بودند که دو سال پیش در مراسم تقدیر، حتی اسم های شان اعلام نشد. (نیوشا صارمی)گشودن امکان ها آن چنان ضرورت دارد که نان برای‌مان. زنده باد تیم ایران(پارناسس)قهرمانی تیم ملی فوتسال با حفظ فرنگی دینی و ملی، باعث غرور و افتخار هر ایرانی است(دکتر حسن روحانی)
 
 

کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-27 16:27:13
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۵۴
ماشاءالله به آقایون! اکثرا هم در مورد حجاب فعال تر از خانم ها!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر