فهرست
جملات قصار هفته؛ جواب هوشمندانه بکام به سوال جنجالی
جملات قصار هفته؛ جواب هوشمندانه بکام به سوال جنجالی

جملات قصار هفته؛ جواب هوشمندانه بکام به سوال جنجالی

در هفته‌ای که گذشت، پله اسطوره فوتبال برزیل به ملاقات قهرمان بوکس المپیک رفت و بکام به یگ سوال جنجالی درباره سرالکس فرگوسن پاسخ داد. سایت فیفا جملات برگزیده هفته را منتشر کرده که این نقل قول‌ها را در ادامه می‌خوانید:
سرالکس فرگوسن درباره کریستیانو رونالدو: بزرگترین خودخواهی همراه زیباترین کله‌شقی. با بدن فوق‌العاده‌ای که داشت، همیشه جلوی آینه می‌ایستاد و دیگران به سمتش جوراب کثیف پرتاب می‌کردند.
کیلور ناواس درباره روز آخر نقل انتقالات تابستان و انتقال نافرجام به یونایتد: در فرودگاه منتظر بودم. حتی چمدان لباس هم همراهم نبود. ساعت ۱۹ ایجنتم به من گفت باید سوار هواپیما شوم. قرارداد رسیده بود و مشکلی نداشت. من نمی‌خواستم بروم. بعد از آن تست پزشکی دادم ولی به فرودگاه برنگشتم. زمانی باقی نمانده بود و پنجره نقل و انتقالات بسته شده بود. به محض اینکه به خانه رسیدم پیش همسرم رفتم. چشم‌هایم از اشک خیس بود.
دیوید بکام درباره اینکه سرالکس فرگوسن نام او را در لیست بازیکنان کلاس جهانی که برایش بازی کرده‌اند نیاورد: من برای بزرگ‌ترین مربی تاریخ بازی کردم. من خوش‌شانس بودم که با بازیکنان آن تیم هم‌بازی بودم و توانستم با باشگاهی که عاشقش هستم به موفقیت برسم. نظر من به نظر او نزدیک است. بعضی بازیکن‌ها هستند که کلاس جهانی هستند و من خوشحالم که کنار تعداد زیادی از‌ آن‌ها بازی کرده‌ام.
پله: درحال نشان دادن چیزهایی که از محمدعلی بزرگ یاد گرفتم به آنتونی جاشوآ قهرمان المپیک.

منبع: سایت نود
     
آی اسپورت
2015-09-27 18:02:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر