فهرست
ستاره‌ای که یحیی نمی‌بخشد؛ مسعودِ مغضوب!
ستاره‌ای که یحیی نمی‌بخشد؛ مسعودِ مغضوب!

ستاره‌ای که یحیی نمی‌بخشد؛ مسعودِ مغضوب!

آی اسپورت- تا پیش از مشاجره بر سر تعویض شدن در بازی با نفت مسجدسلیمان در فصل گذشته، مسعود حسن زاده یکی از مورداعتمادترین مردان یحیی گل محمدی بود. بازیکنی که اولین بازی ملی اش را نیز در برابر سوئد پشت سر گذاشته بود و به نظر می رسید برای نبر با سایر ستاره های خط حمله تیم ملی، چیزی کم نداشته باشد. پدیدهِ سابقِ داماش، فصل گذشته را خوش شروع نکرد اما به خوبی در تیم گل محمدی جا افتاد و گل های مهمی برای این تیم به ثمر رساند. او امید اول گلزنی ذوب در نیم فصل دوم استثناییِ فصل قبل بود و به نظر می رسید به لطف استیل خوب و قدرت تمام کنندگی، به زودی تبدیل به یکی از مهاجمان تثبیت شده لیگ برتر می شود. برای مسعود اما همه چیز بعد از آن مشاجره عوض شد. او در آغاز فصل جدید، دیگر مورد توجه یحیی قرار نداشت.
سرمربی جوان ذوب در دو بازی ابتدای فصل مجموعا 35 دقیقه به حسن‌زاده بازی داد و او را همه دقایق بازی با استقلال روی نیمکت نشاند. مسعود در دقایق پایانی بازی با پرسپولیس وارد زمین شد و گل برتری تیمش را زد و بالاخره در اهواز، حدود یک ساعت فرصت بازی به دست آورد. در همین مسابقه بود که کاوه رضایی به شدت مصدوم شد و یک ماه از میادین دور ماند. حالا تصور می شد شانس فیکس شدن به حسن زاده رسیده باشد اما او در دو دیدار بعدی تیمش با فولاد و نفت، حتی یک دقیقه نیز بازی نکرد!
تنزل کیفیت فنی و یا اختلاف نظر ادامه دار با سرمربی، پای هر دلیلی که وسط باشد، به نظر می رسد حسن زاده دیگر شانس بازی برای ذوب را به دست نخواهد آورد و شاید ترک این باشگاه در تعطیلات نیم فصل، تصمیم عاقلانه ای برای مهاجمی باشد که حالا حتی در روزهای غیبت کاوه به بازی گرفته نمی شود. شاید مسعود با رها شدن از این جنگ بی سرانجام و فیکس شدن در باشگاه های دیگر، بتواند شانس بازگشت اش به تیم ملی را نیز زنده کند. 


کدخبر: 9405
     
آی اسپورت
2015-09-27 18:33:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر