فهرست
برای دایی و مواضع جدیدش: دور زدن ممنوع!
برای دایی و مواضع جدیدش: دور زدن ممنوع!

برای دایی و مواضع جدیدش: دور زدن ممنوع!

آی اسپورت - همانقدر که سایه قلعه‌نویی بالاسر تیم‌های سابقش وجود دارد، دایی هم آلترناتیو همیشگی نیمکت پرسپولیس است. آلترناتیوی که امسال هم بحث انتخاب او به جای برانکو مطرح شده بود اما با برد پرسپولیس مقابل تراکتورسازی، ماجرا تقریبا منتفی شد. حالا بعد از برد پرسپولیس و بسته شدن پرونده اخراج برانکو، بهمن دهقان نماینده تام الاختیار دایی مصاحبه کرده و به فارس گفته دایی هیچوقت حاضر نمی‌شود با مدیران فعلی این باشگاه کار کند: «سرپرست فعلی باشگاه پرسپولیس از امضا کنندگان و عوامل برکناری دایی در درفشی فر بود. از سال قبل تا حالا چه اتفاقی ممکن است رخ داده باشد که دایی آن رفتارهای زشت را فراموش کرده و در این شرایط که خودش تیم دارد بیاید و روی نیمکت سرخپوشان بنشیند؟ او در صبا آرامش کامل دارد و ابتدای فصل هم چون با مدیران صبا یا علی گفته بود با وجود اینکه باشگاه راه آهن را دوستان علی آقا خریده و به وی پیشنهاد سرمربیگری 5 ساله دادند ولی پاسخ رد داد. با این مدیران حضور دایی در پرسپولیس به شوخی شبیه است.»
دهقان احتمالا فراموش کرده دایی قبلا با رویانیان هم ماجراهای مشابهی داشت و تندترین مواضع را علیه و گرفته بود، اما لیگ سیزدهم خیلی راحت همه چیز را فراموش کرد و با رویانیان دست همکاری داد. دایی چند ماه قبل از همکاری با رویانیان، گفته بود این مدیر نظامی به زودی از فوتبال می‌رود و امثال دایی و کریمی ماندگار هستند اما بعد از نشستن روی نیمکت پرسپولیس، بلافاصله به سفارش رویانیان کریمی را کنار گذاشت. در آن زمان هم او مثل امسال با تیم دیگری قرارداد داشت و بعد از دریافت پیشنهاد پرسپولیس قرارداد طولانی مدتش را فسخ کرد. دایی بهتر از هر کسی می‌داند فوتبال بازی لحظه‌هاست و زمان موضع‌گیری، حساب ویژه‌ای روی فراموشکاری طرفداران متعصبش باز می‌کند.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-27 18:52:41
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۱۴
کثیف تر ازشما روزنامه نگارها ندیدم نمیدونم چطور این نونها رو سر سفره خانوادتون میبرید
-
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۰۷:۰۷
فراموشکاری طرفداران متعصب رو عالی اومدی
-
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۷
متن جالبی بود. مخصوصاً این قسمتش:
"حساب ویژه‌ای روی فراموشکاری طرفداران متعصبش باز می‌کند"
حمید استرالیا
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۱۹
علی دایی تو چند سال اخیر سه بار به عنوان سرمربی تو این تیم کار کرده و نتیجه نگرفت فقط یک مدیر نادان به بازگشت دوباره دایی به پرسپولیس میتونه فکر بکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر