فهرست
یک مقایسه: تونی 9 گل و 9 امتیاز کمتر از خطیبی!
یک مقایسه: تونی 9 گل و 9 امتیاز کمتر از خطیبی!

یک مقایسه: تونی 9 گل و 9 امتیاز کمتر از خطیبی!

آی اسپورت- تراکتورسازی فصل قبل  با مربیگری رسول خطیبی در پایان هفته هفتم، در رده دوم جدول قرار داشت. این تیم با به ثمر رساندن 13 گل در 7 بازی بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داشت و البته 16 امتیاز نیز اندوخته بود. این فصل تراکتورسازی هرگز با تیم فصل قبل قابل قیاس نیست. این تیم فقط 4 گل به ثمر رسانده، یعنی 9 گل کمتر از فصل قبل. از نظر امتیاز هم تراکتورسازی این فصل 9 امتیاز کمتر از فصل قبل به دست آورده که این تفاوت‌های تیم خطیبی و تونی را نشان می‌دهد. مربیانی که فصل قبل تعویض شدند تا شاید تراکتورسازی بتواند به‌عنوان قهرمانی لیگ برتر دست یابد.
  ۳  
آی اسپورت
2015-09-27 20:30:51
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۴۲
الان فدای های تونی میریزن تو سایت
یوسف
يكشنبه ۵ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۳۱
پارسال مگه مربی تونی نبود؟! هفته آخر چند تا گل زدن؟! مشکل از تونی نیست مشکل از مدیریت هست که هر سال یه نفر میاد هر سال هم اسکلت تیم عوض میشه! امسال هم که اکثرا سربازن و دیر یا زود رفتنی
بهرام
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۴
اصلا قضیه ربطی به تونی و خطیبی نداره.
سیاست های باشگاه غلطه. هر سال مدیریت عوض میشه بازیکن ها عوض میشن. اگه خطیبی هم نتیجه گرفت یک دلیل بیشتر نداشت. اولیش این بود که اکثر بازیکن ها رو از گسترش جذب کرد که چون قبلا کنار هم بازی کرده بودن هماهنگ بودن. دوم اینکه یک گل زن خوب به نام ادینهو داشت. امسال کل اسکلت تیم عوض شده و به جاش سرباز هایی اومدن که مدت هاشت بازی نکردن و البته هماهنگ نیست تیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر