فهرست
گزارش روز: تنهاترین ها در برزیل ،ایران بوسنی
گزارش روز: تنهاترین ها در برزیل ،ایران بوسنی

گزارش روز: تنهاترین ها در برزیل ،ایران بوسنی

آی اسپرت - دومین گام از مرحله ی دوم فروش بلیت های جام جهانی ، از چهارشنبه ، با اعتراض کاربران برزیلی به دلیل زمان طولانی انتظار آغاز شد .در این گام ، به جز بازی های افتتاحیه ، فینال و نیمه نهایی ،325 هزار قطعه بلیت از شصت بازی جام جهانی  برای فروش قرار داده شد ،که دوست داران جام جهانی که بیشتر برزیلی بودند ،203 هزار قطعه ی  آن را خریداری کرده اند .

در این گام ،در کمتر از یک ساعت ، بلیت تمام بازی های برزیل به فروش  رسید. به گفته ی فیفا بازی های شهر بزرگ سائو پائولو زودتر از باقی شهر ها فروخته شد.و همیچنین تمام بازی های دور دوم تا این لحظه اتمام یافته است .برزیل با 143 هزار 85 درخواست  با اختلاف زیاد در صدر لیست بیشترین درخواست ها قرار گرفت و بعد از آن به ترتیب تیم های آمریکا (16 هزار 59 درخواست)، استرالیا (5 هزار 357 درخواست)، کلمبیا (4 هزار و 574 درخواست) و آرژانتین (3 هزار و 800 درخواست) قرار گرفته اند . همیچنین در کل تا این مرحله ، تمام بیلت های   بازی تیم های امریکا انگلیس وآلمان به فروش رفته است  .

در این میان بازی ایران  بوسنی و کره روسیه ، کمترین میزان فروش را داشته اند .هم اکنون بازی ها ی نیجریه  بوسنی ،یونان  ساحل عاج ، موجود می باشد  .در این گام بیش از صد هزار بلیت  که مربوط به15 تیم کمتر شناخته شده ی جهان است ،هنوز  به فروش نرفته است .

تا گام دوم از مرحله دوم فروش بلیت ها ی جام جهانی  3.3  میلیو ن بلیت در معرض  فروش  قرار گرفته ، که 2.3 میلیون تا این لحظه به فروش رفته است.

     
آی اسپورت
2014-03-14 12:49:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر