فهرست
عملکرد فوتبالیست‌های ایرانی در مسابقات یک‌شنبه شب آسیا و اروپا
عملکرد فوتبالیست‌های ایرانی در مسابقات یک‌شنبه شب آسیا و اروپا

عملکرد فوتبالیست‌های ایرانی در مسابقات یک‌شنبه شب آسیا و اروپا

آی اسپورت- مروری کوتاه داریم بر عملکرد ایرانی‌ها در مسابقات امشب:

آندرانیک تیموریان
تیم ام‌صلال که در این فصل کاپیتان تیم ملی کشورمان آندرانیک تیموریان را در ترکیب خود دارد امشب در آخرین دیدار از هفته سوم لیگ ستارگان قطر مقابل تیم الریان قرار گرفت که با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد. گل اول تیم الریان را تاباتا در دقیقه 12 بازی به ثمر رساند و گل دوم و سوم را سوریا در دقایق 32 و 71 بازی زد تا خیال تیمش را از سه امتیاز بازی راحت کند. در اواخر نیمه اول هم سرخیو گارسیا ضربه پنالتی را برای تیم الریان به هدر داد. تک گل یاران تیموریان را ساگبو در دقیقه 60 بازی به ثمر رساند. با این شکست تیم ام‌صلال با 4 امتیاز در همان رده هفتم باقی ماند.

محمد نوری
تیم مسیمیر که در این فصل محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس را در ترکیب خود دارد به مصاف تیم السیلیه که لوسیانو ادینهو آقای گل فصل پیش لیگ برتر کشورمان را در ترکیب خود دارد رفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع یاران ادینهو به پایان رسید. تک گل بازی را اسامه موسی بازیکن مسیمیر به اشتباه دروازه خودشان را باز کرد. این سومین شکست پیاپی یاران نوری از آغاز فصل است که با این نتیجه بدون امتیاز در انتهای جدول باقی ماندند.

علیرضا حقیقی
در چارچوب رقابت‌های لیگ روسیه و در ادامه هفته دهم روبین کازان به مصاف اورال رفت. این دیدار که به میزبانی یاران حقیقی برگزار می‌شود در نهایت با باخت 2 بر یک به سود میهمان خاتمه یافت. علیرضا حقیقی دروازه‌بان ملی‌پوش کشورمان از روی نیمکت نظار‌ه‌گر باخت هم بازی‌هایش بود. در جدول لیگ روسیه روبین کازان با 7 امتیاز در مکان دوازدهم قرار دارد.

کریم انصاری‌فرد
در چارچوب هفته پنجم سوپر لیگ یونان پانیونیوس که انصاری‌فرد را در اختیار دارد به مصاف پانتراکیکوس کومویتنی رفت و در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. در این دیدار برخلاف بازی‌های گذشته که انصاری‌فرد در دقایق آخر به میدان می‌رفت با نظر مربی او از روی نیمکت بازی را تماشا کرد. در جدول لیگ یونان پانیونیوس  با 7 امتیاز در مکان هشتم حضور دارد.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-09-28 02:33:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر