فهرست

ترکی: اگر قرار به رفتن زرگر باشد، همه کنار می کشیم

آی اسپورت - محسن ترکی اینروزها پرچمدار حمایت از همکارانش در قبال انتقادات فراوانی است که از داوران می شود. ترکی که در اکثر مصاحبه هایش به راحتی از مسئولان فدراسیون فوتبال انتقاد می کند، این بار در گفتگو با خبرآنلاین به بهانه خداحافظی احتمالی زرگر از دنیای داوری، باز هم مجموعه علی کفاشیان را بی نصیب نگذاشته. داور سرشناس کشورمان گفته: زرگر باید بماند و بجنگد چون همان طور که خودش هم حتما یادش مانده ، در آخرین جلسه ای که با مسئولان داشتیم ، گفتیم اگر قرار به رفتن باشد ، همه ما با هم می رویم . یکی از ما میدان را خالی نمی کند. یا همه با هم می مانیم و می جنگیم ، یا پای پیمانی که بستیم ، می مانیم و با همدیگر می رویم. ولی الان وقت خالی کردن میدان نیست. اگر قرار به رفتن است ، همان هایی که فوتبال را به این روز انداختند باید بروند. »
او درباره صحبتهایی مبنی بر استفاده از داوران خارجی برای بازیهای لیگ برتر نظر جالبی دارد:" چرا که نه؟ حتما این کار را بکنند. آقایان یک سال است که مصوبه هیات رئیسه دارند اما عرضه خریدن 4 دستگاه ارتباط رادیویی را نداشتند ، بعد بروند داور خارجی برای لیگ بیاورند. ما که از این تصمیم استقبال می کنیم!»

کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-28 08:56:12
نظر دهید

۴ نظر
امیر تبریز اوغلی
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۱:۲۷
تو و فغانی و محسن قهرمانی و قبلش خسروی فسادتون که مشخص شده.. چه رویی دارید شماها. فقط مرد باش و رو حرفت واسا و برو کنار از داوری
دو کلمه حرف حساب
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۷
همه تون رو هم هیچ پخی نیستید!! بکشید کنار بذارید داور خارجی بیاد! نصفشون فاسد و کارت به کارتی هستند نصف دیگه هم کورند!!!
اسمان
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۷:۴۳
خدا به کمرت بزنه خاین تراکتور دراین چند سال نابود کردی.داورها فوتبالو به لجن کشیدن.
perspoLis ارتش سرخ اسیا
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۰۴
ببین کار فوتبال مملکت به کجا رسیده که این داوره مفسد و حق مردم خور هم مردمو تهدید به کناره گیری میکنه .اخه مردک با رفتن تو و امثالت از فوتبال که این ورزش یه نفسی تازه میکنه و فساد حاکم بر ان کمتر میشه اگه وجدان داشته باشی و خانواده داشته باشی بعد از حرفایی که تو بازی اخرت بهت زدن دیگه قضاوت نمی کردی .. داوری شاید در ظاهر درامد انچنان و شغل حساسی به نظر نیاد ولی چون با حق الناس مستقیما در ارتباطه بسیار حساس و انسانهای پاکدامنی میطلبه نه امثاله این اقا و فغانی و ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر