فهرست
افشاگری درخشان: بازیکنان به تادئو پاس نمی دادند
افشاگری درخشان: بازیکنان به تادئو پاس نمی دادند

افشاگری درخشان: بازیکنان به تادئو پاس نمی دادند

آی اسپورت - حمید درخشان سرمربی پرسپولیس به حرف های خواننده زیرزمینی واکنش نشان می دهد و می گوید او کارشناس نیست که درباره عملکردش در این تیم حرف می زند. درخشان همچنین توضیحاتی درباره نخریدن مهاجمی می دهد که به سلتا رفت و حتی به بارسا گل زد.

 آقای درخشان جان گویدتی بازیکنی که نگرفتید با پیراهن سلتاویگو به بارسلونا گل زد!چرا چنین بازیکنی را جذب نکردید؟پول نداشتیم که این بازیکن را جذب کنیم. آن موقع مشکلات مدیریتی هم داشتیم و متاسفانه نشد که این اتفاق بیفتد. چقدر می خواست؟رقمی بالغ بر یک میلیون و 500 هزار دلار باید خرج می کردیم. این پول رضایتنامه و همینطور دستمزدی است که باید به گویدتی می دادیم. در آن مقطع گویا دوست داشت به آسیا بیاید و تجربه بازی در این قاره را هم داشته باشد. ولی شما گفته بودید باید ببینید به قالب تیم تان می خورد یا نه!خب ببین اتفاقا این خیلی مهم است. بازیکنان خارجی همیشه وقتی می آیند نوع اداره کردن باشگاه، سازماندهی باشگاه و سایر مسایل برایشان مهم است. صرفا نمی آیند که فقط بازی کنند. اول امکانات باشگاه را می ببیند و بعد برایشان پول مهم است. من منظورم از قالب چنین چیزهایی بود. اینکه شرایط فرهنگی چطور است و اصلا می تواند در چنین قالبی بازی کند یا نه. اتفاقا پرسپولیس به او لطف کرد وگرنه معلوم نبود الان کجاست!(خنده) این هم از لطف شماست. ولی شما ببینید ما گابریل را آوردیم که از او ارزانتر بود و چقدر برایمان خوب کار کرد. البته تادئو را هم آوردید!الان تادئو چرا در برزیل گل می زند؟ بازیکنی که به تیم می آید، بقیه باید او را بپذیرند. اگر کریس رونالدو را هم بیاوری و بقیه به او پاس ندهند، موفق نخواهد بود. یعنی کسی به تادئو پاس نمی داد؟نه. چه کسانی؟ بازیکنانی که کنارش بازی می کنند. آنهایی که عقب بودند و باید از این بازیکنان حمایت می کردند. اسم نمی برید؟نه ولی شما می دانی بازیکنان بخواهند یک نفر را ستاره کنند، 10 تا پاس به او می دهند اگر 9 تا خراب کند و یکی هم گل کند، می گویند به هر حال گل زد و خوب بود. تادئو خیلی اضافه وزن داشت. چطور با همان وزن در امارت گل می زد و پاس گل می داد؟آقای درخشان تتلو هم گویا بی خیال شما نمی شود. دیگر چه شده؟!بعد از دیدن عکس شما در مصاحبه آخرش گفت به قول کریمی اگر نمی توانی کمک کنی، ضربه نزن. نظر کارشناسی داده؟ اصلا مگر ایشان کارشناش است؟ مثل این است که من در موزیک نظر بدهم. تتلو نظرش کارشناسی نیست. بنده با دست خالی تیم را در آسیا اول تحویل دادم و رفتم. خیلی از شما در صفحه شخصی اش انتقاد کرده بود. مگر ایشان قرار بوده در پرسپولیس بازی کند؟ می گفت رفته بودم تا به پرسپولیسی ها روحیه بدهم!معنای روحیه دادن را هم فهمیدیم. روزی که او سر تمرین آمد ما خیلی مودبانه گفتیم که کجا می تواند بنشیند و دور از نیمکت تیم باشد. امیدوارم واقعا هر چیزی سرجای خودش باشد. همانطور که ما نمی توانیم درباره موسیقی حرف بزنیم، چنین صحبت هایی هم درباره فوتبالی ها زده نشود.
منبع: خبرآنلاین
کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-28 09:30:27
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۰۵
باز این مفت خور زامبی اومد چرت گفت!! منتظره ببینه چی تو روزنامه ها داغ شده سریع میاد میگه زمان من هم اینطوری بود! زمان من هم اینطوری بود!! دیوس بیسواد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر