فهرست

صالح: نمی دانم چه شد که یکباره نظر کی روش برگشت!

آی اسپورت- تا همین هفته ی گذشته از مجید صالح به عنوان گزینه ی کارلوس کی روش برای پست مربیگری و دستیاری کارلوس کی روش نام برده می شد، اما به نظر می رسد فعلا این قضیه منتفی شده است. البته در این بین گفته شده کی روش برای تعامل با ابشگاه استقلال از انتخاب صالح منصرف شده است. خود صالح از این اتفاق بسیار ناراحت است و در این باره می گوید: هنوز هم برای خود من عجیب است که چرا چنین اتفاقی افتاد. این موضوع روز سه‌شنبه در جلسه‌ای میان مسئولان فدراسیون فوتبال و کی‌روش مطرح شده و چهارشنبه آقای کفاشیان به صورت رسمی عنوان کردند که من گزینه مدنظر کی‌روش هستم اما نمی‌دانم چرا به یک باره در عرض یک روز همه چیز عوض شده است. 
ما هنگامی که در قطر بودیم با وجود اینکه استقلال باخته بود و تیم از نظر روحی شرایط خوبی نداشت، فتح‌الله‌زاده و زمانی و بقیه ارکان تیم به من تبریک گفتند و آنها معتقد بودند این یک افتخار است اما امروز چنین تصمیمی گرفته شده است. اگر از طرف فدراسیون و کی‌روش عنوان شده که قصدشان تعامل است، بدون شک باشگاه استقلال با این موضوع موافق بوده و همانطور که قلعه‌نویی عنوان کرد هیچ مخالفتی با این موضوع ندارد و بلکه حضور من در تیم ملی را یک افتخار برای باشگاه استقلال می‌داند.
حضور در روی نیمکت تیم ملی افتخار هر مربی خواهد بود و من خیلی دوست دارم بدانم چه اتفاقی افتاده که نظر کی‌روش و مسئولان فدراسیون به یک باره عوض شده است. 

     
آی اسپورت
2014-03-14 13:54:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر