فهرست
دفاع تمام‌قد کعبی از اسکوچیچ/ همه چیز زیر سر سعداوی است
دفاع تمام‌قد کعبی از اسکوچیچ/ همه چیز زیر سر سعداوی است

دفاع تمام‌قد کعبی از اسکوچیچ/ همه چیز زیر سر سعداوی است

آی اسپورت- بعد از جدایی پر حرف و حدیث نعیم سعداوی از فولاد خوزستان و حاشیه‌هایی که در این مورد به وجود آمد، حالا ملی‌پوش سابق فوتبال خوزستان هم ضمن دفاع از اسکوچیچ توپ را به زمین سعداوی می‌اندازد. حسین کعبی، ستاره اسبق فولاد البته مستقیما از سعداوی اسم نمی‌برد اما نشانی‌های دقیقی می‌دهد تا عامل ناکامی فولاد را به همه معرفی کند؛ نعیم سعداوی.
دفاع راست سابق فولاد در مورد اسکوچیچ و مشکلات فولاد می‌گوید: اسکوچیچ از نظر فنی بسیار بالاست و من به او علاقه دارم. اما این را باید بگویم که مشکل اصلی فولاد زیراب‌زنی یک نفر برای اسکوچیچ است. این فرد که فصل قبل در فولاد بود و از این تیم اخراج شد باید بداند که اگر به فکر فولاد بود در این شرایط اینگونه مصاحبه نمی‌کرد و برای اینکه دیگر در فولاد نیست زیراب بقیه را نمی‌زد.
کعبی در ادامه همچنین گفت: ایشان که قبلا بازیکن تیم ملی بوده همین کار را با بازیکنانی مثل جلال کاملی مفرد نیز کرده است. این را باز می‌گویم مشکل فولاد اسکوچیچ نیست و کسانی است که قبلا در این تیم بوده‌اند و اکنون به دنبال حاشیه‌سازی برای فولاد هستند.
گفتنی است نعیم سعداوی فصل گذشته در فولاد دستیار اسکوچیچ بود اما در این فصل از تیم جدا شده و برخی از او به عنوان آلترناتیوی برای جانشینی اسکوچیچ نام می‌برند.

کد خبر: 9411
     
آی اسپورت
2015-09-28 12:43:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر