فهرست
گلایه بایرامی از دعوت نشدن به تیم ملی
گلایه بایرامی از دعوت نشدن به تیم ملی

گلایه بایرامی از دعوت نشدن به تیم ملی

آی اسپورت- مهرداد بایرامی مهاجم تیم گسترش فولاد که یکی از پدیده های لیگ امسال بوده است عنوان کرده از دعوت نشدنش به تیم ملی ناراحت شده است. وی در این باره گفت: این اتفاق واقعاً برایم ناراحت‌کننده بود. مدتی پیش پاسپورتم را گرفتند و یک هفته قبل از اردو همه می‌گفتند که دعوت می‌شوم اما این اتفاق رخ نداد. بعد از اعلام فهرست تیم ملی خیلی ناراحت بودم اما آقای تارتار چند روز با من صحبت کرد و روحیه داد تا بیشتر تلاش کنم. من در 3 بازی پایانی تلاش می‌کنم تا نظر سرمربی تیم ملی را تغییر دهم و ناامید نیستم.

به نقل از تسنیم، وی در ادامه افزود: من 11 گل زدم و 6 پاس گل دادم. با این آمار موثرترین بازیکن لیگ هستم ولی نظر کی‌روش این بود که نباشم. من هم به نظرش احترام می‌گذارم ولی دست از تلاش بر نمی‌دارم و انگیزه زیادی دارم تا به پیراهن تیم ملی برسم. امسال برای من و گسترش همه چیز خوب بود، در ابتدای سال به لیگ برتر صعود کردیم و الان هم در کورس آقای گلی هستم.

مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد در پاسخ به این پرسش که «چند درصد برای آقای گلی شانس داری؟»، گفت: شانس من نسبت به مدعیانی مثل عنایتی، انصاری‌فرد و نوروزی کم است. آنها در تیم‌های بالای جدول هستند و بیشتر در موقعیت گل قرار می‌گیرند. با این حال من ناامید نیستم و تلاش می‌کنم تا در 3 بازی باقی‌مانده گل بزنم و عنوان آقای گلی را به دست آورم.

بایرامی در خصوص ادامه حضورش در تیم گسترش فولاد تاکید کرد: من یک سال دیگر با گسترش قرارداد دارم که البته مشروط است. ظاهراً قرار است فصل بعد تیم را برای آسیایی شدن ببندند و اگر این اتفاق رخ دهد دوست دارم در گسترش بمانم. کمتر تیمی امکانات گسترش را دارد و امیدوارم برای فصل بعد تیم خوبی بسته شود. البته من شانس بازی در اروپا را هم دارد و درصدی از این موضوع به دعوت شدنم به تیم ملی ربط دارد.

     
آی اسپورت
2014-03-14 14:02:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر