فهرست
فن‌پرسی: آماده ام با منچستریونایتد تمدید کنم
فن‌پرسی: آماده ام با منچستریونایتد تمدید کنم

فن‌پرسی: آماده ام با منچستریونایتد تمدید کنم

آی اسپورت- مهاجم هلندی از ارکان اصلی قهرمانی یونایتد در فصل گذشته و در آخرین سال هدایت سر الکس فرگوسن بر این تیم بود.

او در 23 دیدار 14 گل به ثمر رساند وتاثیرگذاری بسیار خوبی داشت.

پس از روی کار امدن مویس، دوران افول فن‌پرسی شروع شد تا جایی که گفته می‌شد این بازیکن با روشهای تمرینی مویس مشکل دارد و قصد دارد در پایان فصل یونایتد را ترک کند.

با این حال، فن‌پرسی درباره ی آینده ایش صحبت کرد و درحالی که دوسال از قراردادش باقی مانده، گفت که قصد دارد قراردادش را تمدید کند.

وی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد گفت: "برایم مهم نیست که بعضی بازی هایم را نپسندند و از من انتقاد کنند.

آنها می‌توانند تمام طول هفته درباره ی بازی های من صحبت کنند.البته خیلی از این انتقادات درست هستند.

مشکل من با آن عده است که برای من فکر می‌کنند، تصمیم می‌گیرند و خود را جای من فرض می‌کنند.

دفعه ی آخری که چک کردم، سرم به بدنم چسبیده بود، بنابراین تنها من هستم که متوجه می‌شوم چه احساسی دارم  و نه آن مقالات و نوشته هایی که هواداران می‌خوانند.

حقیقت این است که من در یونایتد بسیار خوشحال هستم. یک قرارداد 4 ساله امضا کردم و خوشحال می‌شوم که حتی بیشتر هم بمانم.دو سال از قراردادم باقی مانده و این احساسی است که در حال حاضر دارم. صحبت هایی که در رسانه ها مطرح می‌شود درست نیست.

شایعاتی مطرح بود که فن پرسی با سرمربی، کادر فنی و هم تیمی هایش مشکل دارد ولی این مهاجم هلندی این شایعات را به کلی رد کرد.

وی افزود: "از هم تیمی هایم بسیار راضی و خوشحال هستم و همچنین با سرمربی و کادر فنی رابطه ی خوبی دارم.جلسات تمرینی فوق العاده ای داریم و هر روز چیزهای زیادی یاد می‌گیرم.

دوازده سال است که فوتبالیست حرفه ای هستم و بدون شک چیزهای زیادی است که تحت هدایت مویس یاد خواهم گرفت.

همانطور که گفتم،صحبت کردن راجع به بازی‌هایم یا صحبت کردن راجع به تکلی که دیگر دیر شده است.برایم مهم نیست.ولی مشکل اینجاست که بسیاری شروع به پیشنهاد دادن می‌کنند و در کنار بقیه ی صحبت ها، رابطه ی من با سرمربی را بد جلوه می‌دهند. این موضوع به هیچ وجه درست نیست.

در چند سال گذشته، سعی کردم به کارهای مربیان با دقت بیشتری توجه کنم تا از آنها یاد بگیرم- نه تنها در تیم باشگاهی بلکه در تیم ملی هم همین کار را انجام می‌دهم.با مربیان فوق العاده ای کار کردم و از روش هایی که آنها به کار می‌گرفتند و تصمیماتی که اتخاذ می‌کردند، لذت بردم.

می‌توانم به شما بگویم که تمرینات با مویس و چیزهایی که او به بازیکنان می‌گوید، فوق العاده است. تحت هدایت او بسیار لذت بردم و کاملا مطمئنم که اوضاع بهبود خواهد یافت.

احترام متقابلی بین ما وجود دارد و درک کاری خوبی از هم داریم. او واقعا می‌خواهد که اوضاع در منچستر بهتر شود، درست مانند من و بقیه ی بازیکنان. سخت تلاش می‌کنیم که اوضاع بهتر شود."

  ۱  
آی اسپورت
2014-03-14 16:39:16
نظر دهید

۱ نظر
سیناتریان
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
عالی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر