فهرست
هشت نکته از هفته هشتم لیگ یک؛ داماش کنار کشید
هشت نکته از هفته هشتم لیگ یک؛ داماش کنار کشید

هشت نکته از هفته هشتم لیگ یک؛ داماش کنار کشید

آی‌اسپورت- عصر امروز هفته هشتم لیگ یک برگزار می‌شود. هشت نکته از دیدارهای این هفته را می‌خوانید.

1- دیدار امروز خیبر خرم آباد – آلومینیوم اراک بدون حضور تماشاگر و هم چنین مربی تیم حریف برگزار می شود. غلامرضا دلگرم به علت فوت مادرش اردوی آلومینیوم را ترک کرد.
 
2- بازیکنان داماش گیلان از هفته گذشته تهدید کرده بودند که اگر مشکلات مالی باشگاه حل نشود دیگر در مسابقات حاضر نمی‌شود. حالا داماشی‌ها در اولین گام امروز به مسجدسلیمان نرفتند و برای حضور در ادامه مسابقات فقط یک فرصت دیگر دارند. هر چند که مردم رشت برنامه‌های خوبی برای ادامه مسیر این تیم تدارک دیدند.
 
3- مس رفسنجان که فصل قبل یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود و حتی به مرحله پلی آف هم صعود کرد، با میشو کرستیچوویچ کروات فصل بدی را سپری می‌کند. این تیم هنوز بردی کسب نکرده و با 5 امتیاز در رده هجدهم قرار دارد. حالا امروز باید به مصافِ پیکان بدون باخت هم بروند.
 
4- نساجی در اولین دیدار با مدیر و کادر مربیان جدیدش با یک گل مغلوب مس کرمان شده و به جمع تیم های قعر جدولی پیوست. امروز نساجی‌چی‌ها باید در زمین خودشان به مصاف شهرداری اردبیل بروند.
 
5- با توجه به حضور گیتی و فولادیزد در انتهای جدول ، این دیدار یک بازی شش امتیازی برای دو تیم محسوب می شود. گیتی هم اکنون با 8 امتیاز در رده چهاردهم است و فولاد 7 امتیازی در رده پانزدهم قرار دارد.
 
6- آلومینیوم هرمزگان اگر در این دیدار خانگی با اختلاف دو  گل پیروز شود هم امتیاز نفت آبادان شده و بالاتر از این تیم قرار می گیرد.
 
7- فجرسپاسی در شرایطی خاص می‌تواند با شکست ایرانجوان به صدرجدول برسد.

8- دیدار ماشین‌سازی و پاس همدان، مسابقه بین ضعیف‌ترین‌ها و بهترین‌هاست. ماشین‌سازی با سیزده گل زده بهترین خط تهاجمی لیگ را دارد و پاس همدان با دو گل زده بدترین. ماشین‌سازی با یازده گل خورده ضعیف‌ترین دفاع لیگ را دارد و پاس به چهار گل خورده آماری قابل قبول بر جای گذاشته است.
 
دیدارهای هفته هشتم: 
مس رفسنجان- پیکان
گل گهر- خونه به خونه
نساجی – شهرداری اردبیل
گیتی پسند - فولاد یزد 
پارسه – مس کرمان
آلومینیوم هرمزگان – نفت آبادان
خیبر – آلومینیوم اراک
ماشین سازی – پاس


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-09-28 13:52:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر