فهرست
خارجی‌های استقلال در بن‌بست: مدیریت وطنی، ستاره‌های اجنبی
خارجی‌های استقلال در بن‌بست: مدیریت وطنی، ستاره‌های اجنبی

خارجی‌های استقلال در بن‌بست: مدیریت وطنی، ستاره‌های اجنبی

آی اسپورت - سه بازیکن خارجی استقلال در یک هفته، روبروی باشگاه قرار گرفته‌اند. کرار دوباره با قهر از تمرینات حاشیه ساز شده، ریوالدو که اول فصل با نظر مظلومی جذب شده بود قراردادش را فسخ کرده و حالا هرایر مگویان هم درخواست فسخ قرارداد داده است. شاید به زودی، پرو پییچ گل‌نزن هم برای مظلومی و تیمش دردسر درست کند. سابقه سرمربی استقلال نشان می‌دهد در مدیریت بازیکنان خارجی مشکل جدی دارد.
لیگ یازدهم و آخرین سال حضور مظلومی روی نیمکت استقلال، او از 5 بازیکن خارجی استفاده کرد. کرار جاسم اواسط فصل بخاطر دعوا با جباری کنار گذاشته شد، مجموع بازی‌های الونگ‌الونگ و ولید علی در ترکیب استقلال دو رقمی نشد و یرکوویچ هم با وجود بازدهی مناسب خیلی زود ساز جدایی زد. جی‌لوید ساموئل، تنها خرید خارجی مظلومی بود که بعد از رفتن او هم در این باشگاه ماندگار شد.
استقلال در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر است و 4 بازیکن خارجی این تیم، کمترین نقش را در صدرنشینی آبی‌های پایتخت داشته‌اند. در صورت جدایی احتمالی کرار و مگویان مثل ریوالدو، شاید بهتر باشد مدیران باشگاه مجوز خرید بازیکنان خارجی را از مظلومی بگیرند تا این تیم با حاشیه کمتر و آمادگی بیشتر برای قهرمانی رقابت کند.


کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2015-09-28 15:46:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر