فهرست
قانونی که زیر پا گذاشته شد: رجزخوانی داوران برای مربیان
قانونی که زیر پا گذاشته شد: رجزخوانی داوران برای مربیان

قانونی که زیر پا گذاشته شد: رجزخوانی داوران برای مربیان

آی اسپورت - اشتباهات پیاپی داوری در این فصل و اعتراضات مربیان و بازیکنان، باعث شده داوران هم برای دفاع از عملکردشان به رسانه‌ها پناه بیاورند و قانون منع مصاحبه داوران با رسانه‌ها را زیر پا بگذارند. تا فصل پیش، داورهای لیگ برتری ترجیح می‌دادند زیاد در رسانه‌ها دیده نشوند اما در لیگ پانزدهم جدید این روند کاملا عوض شده است. علیرضا فغانی اولین داوری بود که بعد از بازی پرسپولیس و ذوب آهن، درباره عملکردش صحبت کرد و بعد نوبت بقیه شد تا از مصاحبه کردن به عنوان ابزاری برای عذرخواهی یا دفاع از عملکردشان استفاده کنند. محسن ترکی، روش متفاوتی در پیش گرفته و شدیدا علیه بازیکنان و منتقد وضعیت داوری موضع می‌گیرد. او قبل از بازی تراکتورسازی و پرسپولیس گفته بود همین داوری‌ها از سر فوتبال ایران زیاد است و امروز هم در گفت‌وگویی از خبر خداحافظی زرگر انتقاد کرده و گفته «همان هایی که فوتبال را به این روز انداختند باید بروند.»
فعلا مربیان و داوران، در زمین مسابقه و رسانه‌ها رو در روی هم قرار گرفته‌اند و رجز می‌خوانند. رجزخوانی که نتیجه آن شاید، از بین رفتن ته مانده اعتماد باقی مانده بین دو طرف باشد.


کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-28 17:02:41
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۱۸
قیافه تو اونجوری نکن ادم می ترسه از ابهتت خخخخخخخخخخخخخ!! مرتیکه گوزمیت فاسد
یوسف
دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
داوران هرچند قشر زحمتکشی هستند ولی باید حد و حدود خودشون رو بدونن! همونطور که اگه تماشاگری نباشه فوتبالی هم نیست اگه تیم ها نباشند هم داوری نیست! داور باید عادل تر از این حرفا باشه که الان هستند! داوری میاد سرنوشت لیگ رو عوض میکنه! سرنوشتی که ظاهرا لیگه اما در باطن چند تا جوون قربانی اشتباهات این آقای داور میشن و بجای درس و دانشگاه سر از حبس در میارن! از فینال پارسال لیگ دارم حرف میزنم! میدونین چقدر جوون دستگیر شدن؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر