فهرست

فابرگاس: بارسلونا می‌تواند سه گانه ببرد

آی اسپورت- سسک فابرگاس معتقد است که علیرغم نمایش‌های ضعیف بارسلونا در چند هفته ی گذشته، این تیم در کنار باقی قدرتها، از مدعیان اصلی قهرمانی در لالیگا، لیگ قهرمانان و موپا دل ری است.

کاتالان ها در چند بازی گذشته لغزش فراوانی داشتند.در 3 بازی آخر این تیم در لالیگا ، دو بازی را با شکست پشت سر گذاشتند تا رئال مادرید و اتلتیکو، از آنها پیشی بگیرند.حال بارسا با 4 امتیاز اختلاف نسبت به صدر در رده ی سوم جدول قرار گرفته است.

حدود 1 ماه دیگر بارسلونا در فینال کوپا دل‌ری به مصاف رئال مادرید خواهد رفت و در لیگ قهرمانان نیز احتمالا با یک حریف قدرتمند روبرو خواهد شد.

فابرگاس 26 ساله، در سال 2011 پس از بازگشت به باشگاهی که در آن بزرگ شده بود، هنوز طعم قهرمانی اروپا را نچشیده و معتقد است که دلیلی نمی‌بیند که کاتالان ها شانسی برای قهرمانی نر هر سه جام نداشته باشند.

وی در مصاحبه با El Mundo Deportivo گفت: "نگران بودم که مردم از هر نقطه ای به ما انتقاد می‌کنند، زیرا من چیز دیگری می‌بینم. من می‌بینم که تیم می‌خواهد دوباره زاده شود.

تمام تلاش و قدرتمان را برای قهرمانی در هر 3 جام به میان خواهیم گذاشت.

وی در پاسخ به سوالات راجع به دور یک هشتم لیگ قهرمانان گفت: "بله، ترجیح می‌دهم که به رئال مادرید و بایرن‌مونیخ برخورد نکنیم.ولی پس از آنها، چلسی و پاریسن ژرمن نیز رقیبان سختی خواهند بود. هر تیمی در این مرحله خطرناک است."

لیونل مسی چهارشنبه شب هشتمین اروپاییش در این فصل را به ثمر رساند تا مردان جراردو مارتینو با خیالی راحت به مرحله ی بعد صعود کنند و فابرگاس معتقد است که بارسلونا اگر می‌خواهد در پایان فصل در جامی قهرمان شود، باید از شماره 10 خود بیشترین استفاده ی ممکن را انجام دهد.

وی گفت: "او رهبر ذاتی تیم است و ما باید توسط او هدایت شویم. باید از بیشترین توان مسی استفاده کنیم و برای همه ی جام‌ها، انگیزه و جاه‌طلبی داشته باشیم."

     
آی اسپورت
2014-03-14 14:48:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر