فهرست
بیانیه استراماچونی برای آرام کردن فضا صادر شد؟
بیانیه استراماچونی برای آرام کردن فضا صادر شد؟

بیانیه استراماچونی برای آرام کردن فضا صادر شد؟

آی اسپورت - استقلال پر از ابهام است و هر حرفی فقط ابهام ها را بیشتر می کند. احمد سعادتمند درباره الکس نوری گفت قصد داشته این مربی را به ایران بیاورد و حتی با او به توافق و تفاهم کامل هم رسیده بود ولی اجازه ندادند نوری به استقلال بیاید اما حالا یکی از کسانی که شب فینال جام حذفی بعد از پایان بازی در پرواز مشهد به تهران همراه وزیر ورزش، احمد سعادتمند و سایرین حضور داشت، ادعا می کند مشکل استقلال در راه جذب الکس نوری چیز دیگری بود! حالا این الکس نوری است که می تواند پاسخ این ابهام را بدهد که آیا واقعا با استقلال به توافق رسیده بود؟

شخصی که در پرواز مشهد به تهران حضور داشت ادعا می کند وقتی سعادتمند وارد پرواز شد، هوشنگ نصیرزاده به او گفت: «شما که می دانی قانون اجازه نمی دهد استراماچونی را بیاوری چرا وعده آوردن او را می دهی؟ استراماچونی قرارداد دو ساله خود با استقلال را باطل کرده و دیگر نمی تواند به همان قرارداد برگردد؟» وزیر ورزش که تازه متوجه صدور بیانیه مدیرعامل وقت استقلال در مورد جذب استراماچونی و تلاش برای آوردن او به ایران شده بودبا تعجب از او پرسید؛ مگر دوباره درباره استراماچونی بیانیه داده اید که گویا سعادتمند پاسخ می دهد؛ «چیز مهمی نیست، با الکس نوری تفاهم کرده ایم و او می آید و فقط برای آرام کردن فضا، بیانیه منتشر کردیم.»

این شخص مدعی است شبی که احمد سعادتمند بعد از ناکامی استقلال در راه قهرمانی جام حذفی، بیانیه داد تلاش می کنیم استراماچونی را به استقلال بیاوریم، پرونده این مربی ایتالیایی به طور کامل بسته شده بود و اصلا قرار نبود حتی با این مربی مذاکره جدید انجام شود. به گفته این شخص، همان جا مجوزهای لازم برای استخدام الکس نوری به صورت شفاهی داده شد و هیچ کس نه در وزارت ورزش و نه در هیات مدیره استقلال مخالف جذب الکس نوری نبود و حتی مسئولان فدراسیون هم که در پرواز حضور داشتند تاکید کردند حضور الکس نوری به این دلیل که ایرانی است، منعی ندارد و به قانون ممنوعیت جذب مربیان خارجی مربوط نمی شود. همه چیز برای همکاری استقلال با الکس نوری فراهم بود و گویا در طول مذاکره، استقلال و این مربی بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدند.

     
آی اسپورت
2020-11-15 00:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر