فهرست
روزهای سخت حنیف و امین: مظلومی دنبال مدافع خارجی سرعتی
روزهای سخت حنیف و امین: مظلومی دنبال مدافع خارجی سرعتی

روزهای سخت حنیف و امین: مظلومی دنبال مدافع خارجی سرعتی

آی اسپورت- با فسخ قرارداد ریوالدو، تعداد بازیکنان خارجی تیم استقلال به 3 نفر کاهش یافت و حالا پرویز مظلومی برای حل مشکل خط دفاعی‌اش به دنبال یک مدافع خارجی سرعتی است.  جالب است بدانید به دنبال اتفاقاتی که برای ریوالدو افتاد، مدیران باشگاه استقلال درباره جذب بازیکن خارجی موضع تندی گرفتند و گفتند دیگر بازیکن خارجی نگیرید اما کُند بودن مدافعان استقلال صدای همه را درآورد و دروازه‌بان تیم ناراحت از خطراتی که روی دروازه‌اش ایجاد می‌شود، به یکی از مدیران باشگاه گفته برای خط دفاع کمبود نفر داریم.
اکنون موضع مدیران استقلال برای جذب مدافع خارجی به تندی روزهای قبل نیست. قرار شده این ‌بار هنگام عقد قرارداد یکی از اعضای هیأت مدیره امور را زیر نظر بگیرد. مدافعانی از 2، 3 کشور به مظلومی معرفی شده‌اند و این مربی شرط کرده باید 2 جلسه بازیکنان معرفی شده را ببیند. در واقع مظلومی قصد دارد از بازیکنان تست بگیرد و عملکردشان را از نزدیک ارزیابی کند و بازیکن رزومه‌دار نیز حاضر به تست دادن نیست.
در روزهای آینده درباره مدافع خارجی استقلال تصمیم نهایی گرفته می‌شود. در صورت جذب مدافع خارجی سرعتی و با بهبودی هرایر مکویان، حنیف عمران‌زاده و امین حاج‌محمدی روزهای سختی را درپیش خواهند داشت.
     
آی اسپورت
2015-09-29 17:10:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر