فهرست
تونی از تراکتور امتیاز کم می‌کند: خودزنی!
تونی از تراکتور امتیاز کم می‌کند: خودزنی!

تونی از تراکتور امتیاز کم می‌کند: خودزنی!

آی اسپورت - تونی اولیویرا ممکن است با دست خودش، 6 امتیاز از 7 امتیازی که این فصل برای تراکتورسازی گرفته را کم کند. لیگ دوازدهم، تونی به ایران آمد و آخر فصل بدون تسویه حساب کامل تبریز را ترک کرد. در دوره‌های بعدی حضور تونی دستمزد او کامل پرداخت شده اما این سرمربی پرتغالی بابت لیگ دوازدهم از تراکتورسازی شکایت کرده و بعد از رای فیفا به نفع او، 5 اکتبر آخرین مهلت تراکتورسازی برای پرداخت طلب این مربی است. یعنی اگر تا دوشنبه آینده تراکتورسازی نتواند حدود 100 تا 120 هزار دلار جور کند و به تونی بدهد، این تیم با خطر کسر 6 امتیاز روبرو خواهد شد و به انتهای جدول می‌رود. تونی اولین مربی یا بازیکن خارجی در ایران است که زمان فعالیت در یک باشگاه از آن شکایت کرده و امتیاز کم می‌کند.
ژائو ویلا و آنخلمو دو بازیکن پرتغالی که همراه با تونی به ایران آمدند و به اندازه انگشتان دو دست هم برای این تیم بازی نکردند،‌ پرونده‌های مشابهی در فیفا دارند و تراکتورسازی باید هر چه سریعتر طلب آن‌ها را هم پرداخت کند.


کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-29 17:29:17
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۲۰:۳۲
تونی سرالکس ماست! با این حرفا نمیتونین از چشم ماها بیندازینش. لعنت به سربازایی که عمدا بازی نمیکنن تا یارو یا کوتوله بیان تبریز!
عباس
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۰۱:۳۱
عجب تیمیه خدایی:)))))))) واقعن که این تیم لایق ترک هاس:))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر