فهرست

تحول عجیب تراکتورسازی در رختکن / برنده‌های بازنده

آی اسپورت- «بازی دو نیمه‌ی متفاوت داشت»؛ این جمله‌ی تکراری و کلیشه‌ای را تقریبا به تعدادِ تمام بازی‌های لیگ از مربیان فوتبال‌مان شنیده‌ایم! ولی در مورد تراکتورسازی و نتایجش در این فصل، این جمله واقعا کاربرد دارد. به معنای واقعی کلمه.
تراکتورسازی در تمام 7 مسابقه‌ای که در لیگ برتر انجام داده در نیمه اول به مراتب بهتر و موفق‌تر از نیمه دوم بوده است. این تیم هر چه به دست آورده در نیمه اول به دست آورده و هر چه از دست داده در نیمه دوم از دست داده است. تیم قرمزپوش تبریز 4 گل زده دارد که همگی در نیمه اول زده شده و 4 گل خورده که همگی در نیمه دوم وارد دروازه تراکتورسازی شده‌اند! جالب نیست؟
اگر جالب نیست پس این را هم اضافه کنید که اگر برای دو نیمه بازی دو جدول جداگانه ترسیم شود، تراکتورسازی در 45دقیقه اول صاحب رتبه دوم جدول خواهد بود و حتی فرصت دارد با یک برد به صدر جدول برسد. اما در نیمه دوم این تیم دقیقا آخرین تیم جدول رده‌بندی است. یعنی پایین‌تر از استقلال اهواز و راه‌آهن و فولاد و تمام تیم‌هایی که در نیمه مربیان نتایج خوبی نگرفته‌اند.

کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-09-29 18:33:41
نظر دهید

۱ نظر
تعدادی که مایه ننگ و پسرفته همزبانهایشان هستن
سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۳۷
میشه گفت تونی ضعیف تریم مربی لیگه به حق . حاله ادم دیگه داره بهم میخوره از هر چی تونی چیه مثله افت افتادن به جونه این تیم و نه منطق حالیشونه نه منافعه تیم و سربلندیه ازربایجان .برایشان اهمیت و اولویت داره.. مثله همین یوسف ... واقعا مگه میشه تو قرن 21 انسانهایی با این سطح پایینه فکری و ساده لوحی یارو حاضره تیمش بره پایین و فرزندان و استعدادهای خودشو بزنه له کنه تا یکی مثله تونی بیاد و پولشو بگیره و بدون کوچکترین دستاوردی برای نسل حال و نسله اینده فوتبال ازربایجان بزاره بره و حتی غیر از اینها داشته هامون رواز هم بپاشه و قهرمانی فصل پیش رو هم که از هر تیمی به تراکتور نزدیک بود وهر مربی به جای ایشون بود میتوست با کمی مدیریت و درایت برای تراکتور بدست بیاره رو هم از دست بده و بره به ریشه اینا بخنده و پیش اینا بشه اسطوره و مظلوم قرن .امیدواریم این تعداد البته اندک یا اگاه شون یا به کلی دور شن از این دیار چراکه تو عصر علم و تکنولوزی و پیشرفته جوامع وجود ادمهایی با این سطح فکری یه سم برای هر جامعه ایست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر