فهرست

پورتو 2 – چلسی 1؛ شکست مورینیو مقابل تیم سابق

آی اسپورت – ژوزه مورینیو سرمربی چلسی یک شب کابوس وار دیگر را پشت سر گذاشت چرا که تیمش مقابل تیم سابقش پورتو در لیگ قهرمانان اروپا شکست خورد.
پورتو با عملکردی عالی بازی را شروع کرد و از ضعف تیم کم توان چلسی نهایت استفاده را برد و به پیروزی 2-1 در ورزشگاه دراگو رسید. پرتغالی ها در نیمه او توسط آندره به گل رسیدند. روی این گل حرکت خوب یاسین براهیمی تاثیر ویژه ای داشت و ضربه او با مهار آسمیر بگوویچ دروازه بان چلسی جلوی پای آندره افتاد تا گل اول پورتو توسط این بازیکن رقم بخورد. اما ویلیان هافبک چلسی در آخرین لحظات نیمه اول با یک ضربه ایستگاهی زیبا دروازه ایکر کاسیاس، سنگربان پورتو، را گشود و در بهترین زمان ممکن بازی را برای شاگردان مورینیو به تساوی کشاند. اما پورتو در نیمه دوم هم بسیار پر انگیزه به زمین آمد و روی یک ضربه کرنر در مقابل غلفت مدافعان تیم چلسی به گل رسید و در نهایت نیز بازی را با همین یک گل برتری به پایان رساند.
این پنجمین شکست چلسی در این فصل است، بیش از تمام شکستهایی که این تیم در فصل گذشته متحمل شد. آنها شاید به برد مقابل دینامو کیف در دوبازی بعدی خود مطمئن باشند اما از حالا به بعد شرایطی دارند که هرگونه لغزشی ممکن است منجر به حذف آنها از مرحله گروهی لیگ قهرمانان شود. مورینیو هم مقابل تیمی که سال 2004 آن را به قهرمانی اروپا رسانده بود شکست خورد، و هم مقابل ایکر کاسیاس.
     
آی اسپورت
2015-09-30 01:42:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر