فهرست

واکنش درخشان به صحبتهای برانکو: تیم او کجا خوب بازی می کند؟

آی اسپورت - صحبتهای جدید سرمربی پرسپولیس مبنی بر آنکه پرسپولیس دیگر تیم بزدلی نیست و بر خلاف فصل قبل می تواند در بعضی بازیها از نیمه رد شود با واکنش حمید درخشان مواجه شده. سرمربی فصل گذشته پرسپولیس به ایران ورزشی گفته: همه یادشان هست ما چه موقعیت‌هایی داشتیم. ما همان تیمی بودیم که صدر جدول آسیا را در اختیار داشتیم و با اقتدار استقلال را شکست دادیم، آن هم با وجود مشکلات سال گذشته که امسال پرسپولیس این مشکلات را ندارد. پارسال ما 5-4 تا مدیرعامل عوض کردیم، مصدوم‌های زیادی داشتیم؛ اینها همه سندیت دارد. حداقل اینکه در جام باشگاه‌های آسیا اوت نشدیم و تیم‌مان صدر جدول بود. در تمام بازی‌ها براساس نظر کارشناسان نه تنها از نیمه زمین حریف رد می‌شدیم بلکه حریفان‌مان را در زمین خودشان حبس می‌کردیم. اگر هم گل می‌خوردیم به خاطر اشتباه فاحش بازیکنان بود.
حمید درخشان در ادامه صحبتهایش از اینکه برانکو گفته پرسپولیس در بازی فصل قبل مقابل سپاهان بسیار دفاعی بازی کرده، ناراحت شده:   یک مقدار بیشتر دفاع کردیم چون دو سه هفته بود من سرمربی شده بودم. آقایان که خودشان آمدند مقابل سپاهان تیم برتر بودند؟ خودشان که در تهران یک – 2 به سپاهان باختند به دروازه حریف رسیدند؟ آنها که در تهران 11 نفره دفاع می‌کردند. کی از دفاع حرف می‌زند؟
درخشان اینقدر از دست برانکو عصبانی است که مدعی شده تیم پرفسور اصلا زیبا بازی نمی کند: مدام می‌گویند پرسپولیس خوب بازی می‌کند. کجا خوب فوتبال بازی می‌کند؟ اگر هم گل می‌زنند با برخی اتفاقات و حرکات انفرادی و کارهای خلاقانه بازیکنان بوده است.
او در تکمیل حرفهایش از پخته شدن بازی مهدی طارمی هم بهره می برد: خسارت این بازیکن را ما دادیم و امسال استفاده‌اش را می‌برند.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2015-09-30 10:11:43
نظر دهید

۲ نظر
رضا
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۴۶
جون مادرت به طور کاملا نقدی چقدر می گیری یه چند دقیقه ساکت شی
والا به پیر به پیغمبر همه هوادارای پرسپولیس عقل دارن و متوجه تفاوت ها و مشکلات می شن
آقای درخشان بی خیال پرسپولیس شو لطفا
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۹
دزززززززززززززززززززززززززززززززززد... دزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززد... بگیریدش... همین بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر