فهرست

توضیح فدراسیون در مورد حضور صانعی روی نیمکت بانوان

آی اسپورت - یکی از نکات عجیب حضور تیم ملی فوتسال بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا، نشستن علی صانعی روی نیمکت این تیم بود. اتفاقی که باعث به وجود آمدن بحثهای زیادی در این زمینه شد و حالا نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال در مورد این موضوع توضیح داده است.
الهه عرب عامری که با ایسنا صحبت کرده و درباره حضور علی صانعی روی نیمکت تیم ملی در مسابقه‌های قهرمانی آسیا گفته: به دلیل حضور آقای صانعی روی نیمکت، هیچ مشکلی برای ما اتفاق نیفتاد. بعد از وقوع زلزله در نپال و در حالی که تیم ملی دختران نوجوان‌مان در آن رقابت‌ها حاضر بودند من شخصا با وزارت ورزش و حراست آن صحبت کردم و گفتم نیاز است که یک آقا همراه تیم باشد. حضور یک آقا کنار تیم در مواقع ضروری کمک کننده است و می‌تواند مدیریت بحران کند. به همین دلیل با وزارت ورزش صحبت کردم که در این رقابت‌ها از این موضوع دو منظوره استفاده کنیم. یعنی شخصی کنار ما باشد که علاوه بر اینکه در موارد ضروری از لحاظ امنیتی تیم را حمایت می‌کند یک دید فوتسالی هم داشته باشد. خوشبختانه حضور آقای صانعی خیلی کمک کننده بود و همکاری زیادی با تیم داشتند و او به عنوان مشاور فنی همکاری خوبی با تیم داشت و راهگشا بود.
عرب‌عامری ادامه داد: ما اجازه حضور آقای صانعی به عنوان مشاور فنی را گرفته بودیم و او اصلا به بازیکنان تمرین نمی‌داد و با توجه به شناختی که از فوتسال داشت، برخی راهکارها را ارائه می‌کرد. آیا این اشکالی دارد؟ به نظر من خیلی هم خوب است که ما توانستیم از حضور یک فرد شناخته شده استفاده کنیم. تمامی افراد حاضر در سالن مسابقه‌ها آقای صانعی را می‌شناختند و از این لحاظ اتفاق مثبتی بود. باز هم می‌پرسم آیا اینکه یک آدم فنی کنار تیم باشد، بد است؟

کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-09-30 10:21:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر