فهرست
پرونده 40 هزار دلارِ گمشده/ کار به حراست وزارتخانه رسید
پرونده 40 هزار دلارِ گمشده/ کار به حراست وزارتخانه رسید

پرونده 40 هزار دلارِ گمشده/ کار به حراست وزارتخانه رسید

ای اسپورت- کار ریوالدو و ماجرای عجیبِ 40 هزار دلار گمشده در قرارداد این بازیکن، به حراست وزارت ورزش کشیده شد. رییس حراست وزارت ورزش و جوانان گفت که به زودی جلسه‌ای را با سایر کسانی که در ماجرای ریوالدو بودند، برگزار می‌کند.
به گزارش آی اسپورت و به نقل از ایسنا، محمدحسین حمیسی درباره آخرین وضعیت پرونده 40 هزار دلار پول مفقود شده ریوالدو گفت: با دستور آقای حسنی‌خو و تاکیدهای افشارزاده، حراست وزارت ورزش پیگیری جدی در این زمینه انجام داده است. روز گذشته با حضور آقایان علیپور و بزرگی جلسه‌ای را با ریوالدو برگزار کردیم و صحبت‌هایش را شنیدیم. این بازیکن ادعا داشت که پولی دریافت نکرده و بنا داریم با سایر کسانی که در این قضیه دست دارند، صحبت کنیم.
او افزود: تا جایی که می‌دانم ریوالدو روز گذشته قراردادش را با استقلال فسخ و شب گذشته ایران را ترک کرده است. ما در حال پیگیری ماجرا هستیم و به هر حال این 40 هزار دلار از بیت‌المال رفته و باید دید دست چه کسی یا چه گروهی است.
رییس حراست وزارت ورزش در پایان افزود: اگر مشخص شود این پول دست شخص یا گروهی است باید به باشگاه برگردد و اگر بخواهند پول را برنگردانند یا مشکل‌آفرینی کنند حتما پیگرد قانونی در دستور کار قرار می‌گیرد.

کد خبر: 9411
     
آی اسپورت
2015-09-30 14:17:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر