فهرست
استتوس: درخشان‌ها بیمارند ولی ما مجرم‌ایم
استتوس: درخشان‌ها بیمارند ولی ما مجرم‌ایم

استتوس: درخشان‌ها بیمارند ولی ما مجرم‌ایم

آی اسپورت- حمید درخشان برای هزار و یکمین بار مصاحبه‌ای با جملات عجیب و ادعاهای غریب روی خروجی سایت‌ها فرستاده است. او این بار گفتگوی برانکو ایوانکوویچ را بهانه قرار داده و پاسخ او را در کسری از ثانیه داده است.
قصد این نوشته کوتاه، باز کردن صحبت‌های درخشان و نقدِ ادعاهای او نیست. چرا که حمید درخشان هم درست مثل محمد مایلی‌کهن مدت‌هاست مرزها را رد کرده و در رده افرادِ «ما قبل نقد» قرار گرفته است. واکنش نشان دادن به حرف‌های سرمربی سابق پرسپولیس، یک ظلم عظیم به سلول‌های خاکستری مغز و یک لطف بزرگ به شخص حمید درخشان است. به کسی که دوست دارد به هر قیمت ممکن دیده شود و حتی نقد منفی درباره صحبت‌هایش هم او را به این هدف می‌رساند.
مخاطب این نوشته، حمید درخشان نیست؛ بلکه میکروفون‌هایی هستند که روبه‌روی او گرفته می‌شوند. میکروفون‌هایی که انگار یادشان رفته خوراک‌شان «مفهوم» است نه «صدا». رسانه‌هایی که فراموش کرده‌اند هر صدایی ارزش شنیده شدن ندارد و هر حرفی برای پر کردن صفحه روزنامه مناسب نیست. انگار از دید برخی از همکاران ما، رسالت رسانه فقط پر کردن صفحات است و بر این اساس هر که کلمات بیشتری در روز تولید کند سوژه بهتری است. چه ابرام چرخی باشد چه حمید درخشان.
رسانه‌ی خوب، صفحاتش را با مفهوم پر می‎کند نه با کلمه. مخاطبان ورزش مدت‌هاست روزی یک وعده اراجیف از زبان درخشان و مایلی‌کهن و امثالهم را به زور پایین می‌دهند و هضم می‌کنند. گناه این ماجرا اما به گردن این اسطوره‌های عالمِ جمله‌سازی نیست، به گردن کسانی است که این جملات را انعکاس می‌دهند. گناهکارترین افراد این پرونده ماییم که هر روز و هر روز میکروفون را جلوی دهان هر جنبنده‌ی ناطقی می‌گیریم. آنها که حرفِ مفت می‌بافند فقط بیمارند، ما که بیماری را انتشار می‌دهیم قطعا مجرم‌ایم.

کد: 9411
  ۸  
آی اسپورت
2015-09-30 14:28:43
نظر دهید
۸ نظر
مهرداد
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۲۳
با اینکه توهین آمیز بود ولی خوشم اومد
درخشان حقشه چنین نوشته هایی
لایک بسیار
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۲
روزنامه کیسه کش ایران ورزشی و سایر رسانه های کیسه کش برای کوبیدن برانکو با درخشان و مایلی کهن مصاحبه می کنن
علی
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۴
عالی بود برادر...نکته مهم را باید در سلیقه سخیف سردبیرانی جست که جنجال را دلیلی بر فروش بیشتر می دانند و به گفته شما، مفهوم، گمشده این بازی دو سر باخت است...
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۳۹
عالی بود
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
عالی عالی ... دستتون درد نکنه! چقدر خوب و منطقی! واقعا این رسانه ها فکر میکنند چقدر از مخاطبانشون منتظرند تا افراد بی ارزشی مثل درخشان و مایلی کهن چی میگن؟؟؟
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۰۵
عالی بود خوشم اومد
عباس
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۷
حرفتون درسته ولی خودتون هم بهش عمل نمیکنید مثلن تتلو که انقدر بهش توجه میکنید
Danial
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
حرف دلم ما رو زدید. رسانه‌ها مقصر اصلی‌ هستند که اینقدر با امثال مایلی کهن و درخشان مصاحبه میکنند. بدترین شکنجه واسه اینها این خواهد بود که توسط رسانه‌‌ها طرد بشن و صداشون شنیده نشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر