فهرست
مارادونا: حاضرم دستم قطع شود ولی کنار توس بازی کنم
مارادونا: حاضرم دستم قطع شود ولی کنار توس بازی کنم

مارادونا: حاضرم دستم قطع شود ولی کنار توس بازی کنم

آی اسپورت - کارلوس توس، ستاره پیشین یوونتوس هر چند روزهای خوبی را با این تیم پشت سر می‌گذاشت اما تصمیم گرفت به فوتبال باشگاهی در کشورش یعنی آرژانتین برگردد و پیراهن تیم محبوبش بوکاجونیورز را به تن کند. پیراهنی که سال‌ها قبل از او بر تن دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین بود. از آخرین حضور مارادونا در بوکاجونیورز 20 سال می‌گذرد و الان به جای او، بازیکن بزرگ دیگری به نام کارلوس توس بازی می‌کند.
مارادونا در گفت و گویی که با روزنامه اوله آرژانتین داشت تاکید کرد که عاشق بازی کردن در کنار کارلوس توس است. او گفت: «آرزویم این است که به سن 30 سالگی برگردم تا به مانند کارلوس توس فوتبال اروپا را ترک کرده تا بار دیگر پیراهن بوکاجونیورز را به تن کنم. چنین بازگشتی را بسیار دوست دارم. آماده هستم یک دستم را قطع کنید اما این امکان برایم فراهم شود که جوان شوم و بتوانم کنار توس برای بوکاجونیورز بازی کنم.»
مارادونا ادامه داد: «کارلوس توس را بسیار دوست دارم زیرا او عشق خود به بوکاجونیورز را ثابت کرد. انسان بی‌ریایی است و الان باید از حضور او در بوکا لذت ببریم. کاش من هم می‌توانستم برای تیم محبوبم بازی کنم. دیدن بوکاجونیورز در لا بومبونرا برای من مانند زیارت پاپ در واتیکان است. امیدوارم روزی هدایت این تیم را به عهده بگیرم. »
کارلوس توس در بازگشت خود به بوکاجونیورز، پیراهن شماره 10 را می‌پوشد که مارادونا در این تیم به تن می‌کرد. ال دیگو در این‌باره گفت: «هیچ بازیکنی شایسته‌تر از توس برای پوشیدن پیراهن شماره 10 در بوکاجونیورز نیست. »

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2015-09-30 14:36:37
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر