فهرست
بررسی یک ادعا: پرسپولیس درخشان بزدل بود؟
بررسی یک ادعا: پرسپولیس درخشان بزدل بود؟

بررسی یک ادعا: پرسپولیس درخشان بزدل بود؟

آی اسپورت - مصاحبه برانکو ایوانکوویچ که پرسپولیس فصل پیش را «بزدل» خوانده بود، باعث ناراحتی و عصبانیت حمید درخشان شد. اشاره برانکو، به سه بازی پرسپولیس مقابل سپاهان، ذوب آهن و فولاد بود. سه بازی که پرسپولیس خارج از خانه همه آن‌ها را باخت. بازی خارج از خانه پرسپولیس و فولاد در دوره دایی انجام شد اما پرسپولیس با حمید درخشان به ذوب آهن و سپاهان باخت. درخشان امروز در مصاحبه‌ای، به شدت ادعای برانکو را تکذیب کرده و گفته تیمش در همه بازی‌ها موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف ایجاد می‌کرد. ادعای برانکو درباره بزدل بودن پرسپولیس سال قبل چقدر صحت دارد؟
در بازی رفت پرسپولیس و سپاهان در فولادشهر، پرسپولیسی‌ها در جریان بازی حتی یک ضربه خطرناک به سمت دروازه حریف نداشتند. در عوض ضربات داخل چارچوب سپاهان دو رقمی بود و این تیم بعد از حملات پی در پی و حداقل 5 موقعیت آشکار گل توانست دروازه نیلسون را باز کند. در بازی ذوب آهن و پرسپولیس اوضاع بهتر بود و تیم درخشان دو موقعیت خوب ایجاد کرد. یکی قبل از خوردن گل (دقیقه 73) و دیگری در دقایق پایانی. در این مسابقه هم موقعیت‌های ذوب آهن، چندین برابر پرسپولیس بود. ذوبی‌ها توپ را به تیرک زدند، چند بار سوشا را وادار به واکنش کردند و در نهایت با ضربه حسن‌زاده به گل رسیدند.
پرسپولیس برانکو هنوز در فولادشهر با ذوب آهن بازی نکرده اما مسابقه سپاهان و پرسپولیس در هفته سوم لیگ، سرنوشتی متفاوت با سال قبل داشت. آن‌ها دو گل به سپاهان زدند، دو تک به تک خراب کردند و اگر خوش شانس بودند می‌توانستند دو پنالتی هم بگیرند.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-30 15:04:56
نظر دهید
۴ نظر
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۵:۱۹
درخشان دلال بزرگ ایران که با در اوردن اشک علی دایی سرمربی پرسپولیس شد
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۶:۴۷
حق با برانکو هست
مشکلات از اونجایی شروع شد که نیلسون رو انداخت بیرون
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
پارسال جلوی ساهان نود دقیقه دفاع کردیم، خیلی بد بازی کردیم واقعا بزدلانه
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۱۸:۵۳
درخشان دلال بزرگ ایران که با در اوردن اشک علی دایی سرمربی پرسپولیس شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر