فهرست
پایان کار سرخ پوشان در تورنمنت مازندران
پایان کار سرخ پوشان در تورنمنت مازندران

پایان کار سرخ پوشان در تورنمنت مازندران

آی‌اسپورت‌ ـ گل زیبای اسماعیل قروی هافبک نساجی پایان کار پرسپولیس را در تورنمنت 4 جانبه مازندران رقم زد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ در این مسابقه که در ورزشگاه شهیدوطنی برگزار شد قروی در دقیقه 73 روی اشتباه فاحش  محسن بنگر پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و از همان جا با یک ضربه تماشایی دروازه نیلسون را باز کرد. نیلیسونی که باز هم نشان داد روی شوت های از راه دور ضعف دارد. نساجی که آخرین بار 20 سال پیش مقابل تیم پرستاره پرسپولیس قرار گرفته و 2 بر صفر مغلوب گل های جمشید شاه محمدی شده بود. امروز شجاعانه و از ته دل بازی کرد و مزد این نمایش خوب را با پیروزی مقابل پرسپولیس گرفت. پرسپولیس در این بازی به خصوص در نیمه دوم نمایش جالب توجهی نداشت و موفق به خلق موقعیت روی دروازه حریف نشد تا در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب مازنی های با انگیزه تر بشود. تیمی که امروز با جان و دل بازی کرد و مزد زحماتش را گرفت.
نساج ها با بازیکنان فیزیکی و قلدر نمایش امیدوارکننده ای داشتند و حالا با توجه به پتانسیل تماشاچی تاسف همه از بابت غیبتشان در لیگ برتر بیشتر هم حس می‌‌ شود. پرسپولیس در این بازی به خصوص در نیمه دوم تغییرات زیادی داشت اما  حضور فرزاد حاتمی به جای عباس زاده و جانشینی حمیدرضا علی عسگر به جای مهرداد پولادی تاثیری در جریان بازی نگذاشت و پرسپولیس این مسابقه را باخت تا عنوان قهرمانی این تورنمنت 4جانبه را از دست بدهد.
پرسپولیسی ها امشب به تهران بازخواهند گشت با لغو اردوی ارمنستان آنها آماده سازی خود را در تهران انجام خواهند داد. البته به نظر  نمی‌‌ رسد شکست امروز اتفاق خیلی مهمی برای علی دایی و تیم پرسپولیس باشد اگرچه آنها قطعا پیروزی را بیش از شکست حتی در بازی های دوستانه دوست دارند.
     
آی اسپورت
2014-03-14 17:41:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر