فهرست
دایی: نتیجه ی این دیدار برایم مهم نبود/ در بازی با نساجی به فکر داماش بودیم
دایی: نتیجه ی این دیدار برایم مهم نبود/ در بازی با نساجی به فکر داماش بودیم

دایی: نتیجه ی این دیدار برایم مهم نبود/ در بازی با نساجی به فکر داماش بودیم

آی اسپورت- علی دایی پس از شکست مقابل نساجی در جمع خبرنگاران حاضر شد و عنوان کرد نتیجه ی این دیدار برایش مهم نبوده است. در زیر می توانید مصاحبه ی دایی با خبرنگاران را مطالعه کنید:

خوب بازی کردید اما باختید:
‌مثل اینکه شما از نظرات من کاملا آگاه بودید که این سؤال را پرسیدید. بازی بسیار خوبی بود و ما صاحب موقعیت‌های زیادی شدیم اما در زدن ضربات آخر که منجر به گل شود، عملکردمان خوب نبود.

بازی خوبی بود اما در زدن ضربات آخر خوب نبودیم ولی ما در اردو و بازی با نساجی دنبال برد و باخت نبودیم. ما دنبال بازی خوب بودیم تا برابر داماش ارنج اصلی را به دست آوریم و در آن بازی بتوانیم برنده از زمین خارج شویم. ما در حین این اردو و بازی با نساجی به فکر داماش بودیم. البته برابر نساجی می‌توانستیم برنده باشیم اما حریف، بازی را در اکثر دقایق بسته بود.

شکست در این دیدار و میزان رضایت از اردو:‌
ما باید به بازی سرعت می‌دادیم تا دفاع نساجی را باز کنیم که متاسفانه در این کار موفق نبودیم و نساجی همین طور جمع بازی کرد. متاسفانه بچه‌های من چند نکته را گوش نکردند اما من در کل از این دو بازی دوستانه و اردو راضی هستم.


بازی ندادن به صادقیان:
متاسفانه پیام در حین تمرین روز گذشته مصدوم شد و ما هم سلامتی بازیکنمان برای حضور در دیدار رسمی مهمتر است. ما داریم بازیکنانمان را در دیدار رسمی به میدان بفرستیم. پیام درد داشت و ریسک نکردیم و به او استراحت دادیم تا انشاءالله در بازی با داماش که باید با تمام قوا به میدان برویم از وجود او استفاده کنیم.

     
آی اسپورت
2014-03-14 17:15:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر