فهرست
نقل قول های روز: محبوب مثل برانکو
نقل قول های روز: محبوب مثل برانکو

نقل قول های روز: محبوب مثل برانکو

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

ایران از ۳۸ بازی اخیرش تنها دو بازی را با شکست پشت سر گذاشته است. این تیم سازمان یافته و فیزیکی بازی می‌کند. دفاع موثری دارد و همچنین ۶ سال است توسط یک سرمربی هدایت می‌شود

صحبتهای جدید سرمربی اسپانیا درباره بازی با ایران

 برانکو یکی از پنج شخصیت محبوب در ایران است. این را با در نظر گرفتن شخصیت‌های ایرانی هم می‌گویم. او احتمالا بزرگترین و بهترین مربی خارجی در لیگ ایران بوده است. برانکو در این مدت موفق شد پرسپولیس را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ببرد و در سوپر جام برساند و لیگ را نیز کسب کرد.

تعریف ویژه دروازه بان کروات پرسپولیس از پرفسور

پرسپولیس چند سالی است که برنامه ریزی خیلی خوبی دارد و بازار هدف خود را در کسب موفقیت های فنی نشان داده است. آنها بدون شک بهترین تیم حال حاضر فوتبال ایران هستند ولی باید اذعان کرد شاگردان برانکو در چند هفته اخیر، طراوت و نشاط همیشگی را ندارند و بازی رو به جلوی خود را تمام و کمال اجرا نمی کنند.

نظر نعیم سعداوی درباره شرایط فعلی پرسپولیس

پرسپولیس در ایران مدعی اصلی قهرمانی است، اما بازی در آسیا شرایط سخت‌تری دارد، شما دیدید که پرسپولیس در مقابل الهلال روز سختی را سپری کرد. شاید یکی از دلایل این است که با تیم‌های قدرتمند عربی و آسیای شرقی بازیکنان گرانقیمت خوبی را دراختیار دارند، اما پرسپولیس به جز منشا و بشار رسن بازیکن گران خارجی دراختیار ندارد، ولی حریفان پرسپولیس برای جذب بازیکنان خارجی هزینه‌های زیادی انجام می‌دهند.

پاسخ وینگو بگوویچ به این سئوال که آیا پرسپولیس توانایی قهرمانی در آسیا را دارد؟

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-31 09:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مجید10
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۰۴
پرسپولیس را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ببرد!!!!!!! کی برد؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر