فهرست
سوشا مکانی:نباید از پیروزی برابر الفتح آن قدر سرمست شویم که اشتباهات‌مان را نبینیم.
سوشا مکانی:نباید از پیروزی برابر الفتح آن قدر سرمست شویم که اشتباهات‌مان را نبینیم.

سوشا مکانی:نباید از پیروزی برابر الفتح آن قدر سرمست شویم که اشتباهات‌مان را نبینیم.

آی اسپرت -  دروازه‌بان تیم فوتبال فولادخوزستان می‌گوید نباید از پیروزی برابر الفتح آن قدر سرمست شویم که اشتباهات‌مان را نبینیم. سوشا مکانی در باره دیدار با الفتح گفت: شاید افراد دیگر و کادر فنی تیم درباره دیدار مقابل الفتح نظر دیگری داشته باشند ولی با توجه به این که من بازی کردم و در زمین بودم، احساس می‌کنم ما بازی را خوب شروع کردیم اما اشتباهاتی هم داشتیم که نباید این اشتباهات را در دیدارهای آینده‌مان مرتکب شویم

تفاوت بازی در لیگ قهرمانان آسیا با لیگ ایران در چیست؟

بازی در لیگ قهرمانان آسیا با لیگ برتر و جام حذفی ایران تفاوت بسیاری دارد. در لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان تقریبا بزرگی برای تیم‌ها، به ویژه عربی به خدمت گرفته می‌شوند تا بتوانند از تجربیات‌شان در این مسابقات استفاده کنند و دست به هر کاری بزنند تا تیم‌شان پیروز شود.

بازی کردن در لیگ قهرمانان آسیا چگونه است؟سه امتیاز را بدست آوردید.

این مسابقات جای هیچ اشتباهی را باقی نمی‌گذارد و بازیکنان ما باید باهوش باشند. به هر حال خدا را شکر می‌کنم که در دیدار گذشته باوجود اشتباهاتی که در زمین داشتیم، این اشتباهات در نتیجه بازی تاثیرگذار نبود و توانستیم سه امتیاز مسابقه را به دست آوریم. البته دلیل نمی‌شود که این سه امتیاز و برد یک بر صفر، ما را آن قدر سرمست کند که اشتباهات‌مان را نبینیم.

آینده را چگونه مبینید؟

مطمئنا باید در تمرینات بیشتر کار کنیم، چرا که هر چه بازی‌ها به جلوتر می‌رود، گرفتن امتیاز سخت‌تر می‌شود و ما باید از اتفاقاتی که در گذشته برای‌مان رخ داده است، درس بگیریم تا بتوانیم در دیدارهای آینده نتایج خوبی را کسب کنیم.

عملکرد خود را در دیدار با الفتح چطور ارزیابی می‌کنید؟

من هیچ‌ وقت درباره عملکرد خودم نظر نمی‌دهم و باید کارشناسان و کادر فنی تیم در این زمینه نظر بدهند. من از روزی که به فولاد آمدم تمام تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام دادم و انجام هم خواهم داد.

دوست دارم خوشحالی مردم خوزستان را همان طور که در مدت اخیر دیده‌ام، در ادامه هم ببینم. تنها دلخوشی مردم خوزستان تیم شهرشان است و من دوست دارم آن‌ها همیشه شاد باشند و خنده روی لب‌شان باشد. امیدوارم این شادی منتهی به گرفتن جام در لیگ برتر کشور شود و به نظرم این تنها هدیه‌ای است که ما می‌توانیم در پاسخ به حمایت‌های خوب مردم خوزستان بدهیم. امیدوارم حمایت هواداران ادامه داشته باشد.     
آی اسپورت
2014-03-14 19:01:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر