فهرست
مورینیو: جدول لیگ برتر قلابی است
مورینیو: جدول لیگ برتر قلابی است

مورینیو: جدول لیگ برتر قلابی است

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، در مورد توانایی تیمش برای قهرمانی همزمان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان تردید دارد.

آبی ها در حال حاضر با 7 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به لیورپول و آرسنال در صدر جدول لیگ برتر قرار دارند و در لیگ قهرمانان نیز در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی مقابل گالاتاسرای به تساوی 1-1 رسیدند.

اما مورینیو امروز به خبرنگاران گفت:" اگر از من بپرسید که آیا می توانیم در لیگ برتر و چمپیونزلیگ قهرمان شوید؟ می گویم که خیلی دشوار است.

ما بازیکنان کمی داریم. دو بازیکنی که در ژانویه خریدیم (ماتیچ و صلاح)، نمی توانند در چمپیونزلیگ بازی کنند. 20 بازیکن منهای دو بازیکن، می شود 18 نفر و بدون فن خینکل مصدوم، می شود 17 نفر.

من فکر نمی کنم از نظر تعداد و تجربه، بازیکنان زیادی داشته باشیم.

برای قهرمانی در لیگ برتر ا باید در 9 دیدار پیروزی شویم و منتظر باشیم که منچسترسیتی همه بازی هایش را نبرد. برای قهرمانی در چمپیونزلیگ هم باید گالاتاسرای را ببریم و بعد از در یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال پیروز شویم.

فکر می کنم قهرمانی در هر دو بسیار دشوار است اما باید بازی به بازی پیش برویم."

مورینیو همچنین شرایط فعلی جدول لیگ برتر را قلابی خواند و گفت:" ما به جدول نگاه نمی کنیم زیرا جدول قلابی است. اگر منتظر پیروزی تاتنهام در دیدار این هفته مقابل آرسنال باشم، کمکی به ما می کند نه.

فکر می کنم تیم انگیزه زیادی دارد اما این به خاطر  جدول نیست. آنها می دانند که جدول قلابی است. ما اهداف مشخصی برای فصل آینده داریم اما اگر بتوانیم امسال قهرمان شویم، آن را رد نمی کنیم. ما در آرامش هستیم زیرا مهمترین مسئله است."

منچسترسیتی در حال حاضر 9 امتیاز با چلسی قاصله دارد اما 3 بازی کمتر انجام داده اند.

     
آی اسپورت
2014-03-14 18:33:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر