فهرست
قاب روز: عجیب‌ترین هندی که پنالتی گرفته نشد!
قاب روز: عجیب‌ترین هندی که پنالتی گرفته نشد!

قاب روز: عجیب‌ترین هندی که پنالتی گرفته نشد!

آی‌اسپورت- فصل گذشته بهترین فرصت برای فوتبالی‌ها بود که با ناپاکی‌های لیگ یک آشنا شوند. لیگی که همواره مورد اتهام قرار دارد ولی کسی پیگیر پاک‌سازی‌اش نیست. بیشتر اتهام‌های فصل گذشته هم حول تیم صنعتی و متمول مس کرمان بود. به خصوص از نیم فصل که محمدرضا مولایی پس از اتمام دوران محرومیتش از فوتبال باز هم به عنوان بدنساز کنار دست میثاقیان قرار گرفت. از همان روز صدای تیم‌های لیگ یکی درآمد و شائبه‌های داوری هم بازی به بازی بیشتر رنگ واقعیت می‌گرفت. تا سرانجام پنالتی‌ها، کارت‌قرمزها، پیامک‌ها و کارت‌به‌کارت‌ها برای همه روشن شد تا فدراسیون رای به محرومیت مدیرعامل این باشگاه دهد. 
حالا در فصل جدید هم زوج میثاقیان-مولایی حاشیه‌ساز شدند. این دو یارِ شفیق این بار به خونه‌به‌خونه بابل رفتند. حالا شکایت‌ها به این تیم شروع شد. پس از برد دقایق پایانی این تیم در هفته گذشته و پنالتی‌ ثانیه‌پایانی که داور برای تیم حریف دستور به تکرارش داد؛ در دیدار هفته هشتم هم صدای کادر گلگهر سیرجان را درآوردند. در این تصویر که مشاهده می‌کنید بازیکن خونه‌به‌خونه خیلی واضح توپ را با دستانش دور کرد. اتفاقی که از چشم داور و کمک‌داور دور ماند و اعتقادی به پنالتی نداشتند. تصویری تکراری برای مشتاقان لیگ یک. معمولا مدافعانی هستند که توپ‌ها را با اسپک دور کنند ولی داور پنالتی اعلام نکند. به خصوص در این فصل که برنامه داوری لیگ یک هم از شبکه ورزش پخش نمی‌شود و تیم‌ها در سکوت خبری بهتری به کارهای‌شان ادامه می‌دهند.

کدخبر: 9407
  ۴  
آی اسپورت
2015-09-30 19:47:54
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۱
آقای مدیر خجالت بکش
اشتباه داوری همه جا هست پس الان استقلال تبانی میکنه
ار کی خط میگیری
arefffffff
چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴، ۲۳:۲۴
از مدیر عامل تیم خودمون خواهش میکنم از سایت بی در و پیکر شما شکایت کنه
یه خورده درباره مالک ما تحقیق کن بعد این اراجیف بزار تو سایتت
امیر
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۰:۰۳
سلام.شما که میگین تو بازیه مس پنالتی تکرار شد و این مشکوکه یه لحظه فکر کنید توی جو سنگین شهر بابل وقتی داور دقیقه 94 پنالتی برای تیم حریف میگیره تمام حرف ها مبنی بر تبانی رو از بین میبره و اگه فیلم بازی رو دیده باشید میبینین که بازیکن مس قبل از زدن ضربه پنالتی وارد محوطه جریمه میشه پس اعلام دوباره پنالتی درست بوده و این که میگین زوج میثاقیان و مولایی تبانی میکنن مطمئن باشین اینقدر احمق نیستند با اتفاقاتی که سال گذشته تو مس کرمان افتاد بیان و تبانی کنن چون میدونن الان زیر ذره بینن .لطفا نظرمو منتشر کنید
-
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۰۲:۴۸
ما هم عرعرعرعر
میثاقیان باید از فوتبال اخراج شه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر