فهرست
تحویل پراید به بازیکنان سایپا به جای بدهی!
تحویل پراید به بازیکنان سایپا به جای بدهی!

تحویل پراید به بازیکنان سایپا به جای بدهی!

آی اسپورت- اگر در تمام باشگاه‌های ایران بدهی‌های مانده از مدیران قبلی یک کابوس برای مدیر جدید است اما برای باشگاه سایپا این طور نیست. در باشگاه سایپا بدهی‌های قبلی حتی یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. چون پول بازیکنان داده نمی‌شود و هنگامی که تبدیل به بدهی‌های قدیمی می‌شود به جای بدهی به آنها ماشین می‌دهند یعنی جذب مشتری به زور! همان اتفاقی که در این چند روز افتاد و با بازیکنان سال گذشته تیم این گونه تسویه حساب شد.
بیت‌اله رضایی در این مورد گفت:« دوستان هم با این موضوع مشکلی نداشتند و طبیعی است که با توجه به وضعیت نامساعد مالی فوتبال ایران این بهترین راهی است که می توانستند به طلب خود از فوتبال برسند. این موضوع نهایی شده است و فقط امضای نهایی آن باقی مانده است. با توجه به طلبی که بازیکنان داشتند مشخص است که خودروی آنها تغییر می کند، بهرحال آنهایی که مبالغ پایین تری در حد 30 و یا 40 میلیون طلب داشتند چند خودروی پراید و یا تیبا به آنها داده می شود و بازیکنانی که مبلغ بالاتری 90 میلیون و یا بیشتر طلب دارند خودروی سراتو به آنها داده می شود.»
مدیرعامل سایپا در مورد محاسن این نحوه تسویه حساب گفت:« با توجه به مشکلات مالی موجود این گونه علاوه بر صرفه جویی طلب آن 8 بازیکن نیز تسویه می شود، در کنار همه این ها این بازیکنان تشویق می شوند تا از تولیدات داخلی استفاده کنند!»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2015-09-30 21:46:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر