فهرست
گلادباخ 1 – منچسترسیتی 2؛ برد پر استرس سیتی در آلمان
گلادباخ 1 – منچسترسیتی 2؛ برد پر استرس سیتی در آلمان

گلادباخ 1 – منچسترسیتی 2؛ برد پر استرس سیتی در آلمان

آی اسپورت – سرخیو آگوئرو در دقیقه 90 با پنالتی ای که برای منچسترسیتی تبدیل به گل کرد این تیم را به یک برد باارزش با نتیجه 1-2 در زمین مونشن گلادباخ رساند.
سیتی در حالی پا به این بازی گذاشت که می دانست هر نتیجه ای به جز برد می تواند به سخت شدن کار صعود آنها از گروه D لیگ قهرمانان بینجامد چرا که آنها بازی اول خود را به یوونتوس باخته بودند. اما میزبان آلمانی سیتی، خیلی بهتر بازی را شروع کرد و در نیمه اول حاکم توپ و میدان بود طوری که جو هارت دروازه بان منچسترسیتی ستاره میدان در نیمه  اول بود و ضمن گرفتن یک ضربه پنالتی از رافائل، چندین موقعیت خوب را نیز از تیم گلادباخ گرفت.
مانوئل پیگرینی سرمربی سیتی در نیمه دوم با به میدان فرستادن فرناندو به جای یحیی توره سعی کرد روند بازی را عوض کند اما باز هم برتری با تیم میزبان بود که در نهایت در دقیقه 53 توسط استیندل به گل رسید.
اما بعد از گل، سیتی تبدیل به تیم متفاوتی شد و 11 دقیقه بعد ضربه نیکولاس اوتامندی با برخوردبه کریستنسن بازیکن گلادباخ، زمینه گل به خودی ولفسبورگ و به تساوی کشیده شدن بازی را فراهم کرد. سیتی در ادامه هم بر بازی مسلط بود اما تا لحظات پایانی بازی نتوانست به گل برسد تا اینکه سرخیو آگوئرو با تیزهوشی یک پنالتی از حریف گرفت و خودش هم آن را برای سیتی تبدیل به گل کرد تا این تیم بعد از چند شکست متوالی در اروپا و لیگ، طعم برد را بچشد و از بحران خارج شود.
     
آی اسپورت
2015-10-01 01:36:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر