فهرست
آنچلوتی: فعلا به دیدار مقابل مالاگا فکر می کنیم، نه ال کلاسیکو
آنچلوتی: فعلا به دیدار مقابل مالاگا فکر می کنیم، نه ال کلاسیکو

آنچلوتی: فعلا به دیدار مقابل مالاگا فکر می کنیم، نه ال کلاسیکو

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که خسه رودریگس، مهاجم جوان تیمش، درک می کند که چرا گرت بیل، کریم بنزما و کریس رونالدو، جلوتر از او در ترکیب اصلی رئال قرار می گیرند.

مصدومیت ستاره های رئال در ماه های اخیر موجب شده بود تا آنچلوتی در چندین دیدار از خسه در ترکیب اصلی استفاده کند و بازی های خوب این مهاجم جوان، حتی زمزمه هایی در مورد حضور او در فهرست اسپانیا در جام جهانی به وجود آورده بود.

اما با بازگشت گرت بیل و کریس رونالدو، خسه به نیمکت ذخیره ها برگشت اما آنچلوتی تاکید کرد که این مهاجم 21 مشکلی با نیمکت نشینی ندارد.

او به خبرنگاران گفت:" من هر روز با خسه صحبت می کنم. او آرام است و شرایط را درک می کند و می داند که می تواند به تیم کمک کند. خسه خواستار زمان بازی بیشتر نشده است. او روی کار خودش تمرکز کرده است.
همه بازیکنان باید آماده باشند زیرا اگر آنها حتی یک دقیقه هم بازی کنند، همان مهمترین دقیقه فصل خواهد بود."

رئال که در حال حاضر با سه و چهار امتیاز برتری نسبت به اتلتیکو و بارسا در صدر جدول لالیگا قرار دارد، این هفته مقابل مالاگا قرار خواهد گرفت و آنچلوتی از شاگردانش خواست به جای فکر کردن به دیدار هفته آینده ال کلاسیکو، روی این دیدار تمرکز کنند.

" ما در مورد ال کلاسیکو صحبت نمی کنیم. فردا دیدار مهمی داریم، مقابل تیمی که در دیدارهای اخیر نمایش های خوبی داشته است.


خیال من از تیم راحت است. می دانم که آنها تمرکز دارند. ما در مورد ال کلاسیکو صحبت نمی کنیم. ما روی دیدار مقابل مالاگا تمرکز کرده ایم. بعد از آن مقابل مدافع عنوان قهرمانی قرار می گیریم."

     
آی اسپورت
2014-03-14 19:03:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر