فهرست
ریوالدو: از من امضا گرفتند که 80هزار دلار گرفته‌ام
ریوالدو: از من امضا گرفتند که 80هزار دلار گرفته‌ام

ریوالدو: از من امضا گرفتند که 80هزار دلار گرفته‌ام

آی اسپورت - عمر حضور ریوالدو در فوتبال ایران کوتاه بود اما سال ها همه درباره حضور این بازیکن در لیگ برتر حرف می زنند. ریوالدو با تکنیکش یا با گل هایش در ایران معروف نشد. او دقایق زیادی برای استقلال در لیگ برتر بازی نکرد که بخواهد مطرح شود، او مطرح شد چون قراردادش جنجال درست کرد. نصفی از پول قرارداد این بازیکن ناپدید شده و استقلالی ها هنوز نمی دانند این پول دست کیست. چندی قبل رسانه ها نوشتند این بازیکن ۸۰ هزار دلار از پول قرارداد خود را دریافت کرده است. این خبر در رسانه های ایران منتشر شد تا ناگهان ریوالدو ساز جدایی کوک کند. امروز استقلالی ها باید توضیح بدهند و در صدر آنها نظری جویباری. معاون ورزشی استقلال هفته هاست که می گوید ریوالدو مشکل خانوادگی داشت و گفت چون همسرش نمی تواند به ایران بیاید، قراردادش را فسخ کنند. از همان اول معلوم بود این بهانه برای جدایی عجیب است. اگر اینطور باشد، هر بازیکنی می تواند چنین مشکلی برای خود دست و پا کند و از یک تیم جدا شود. استقلالی ها ادعا داشتند چون بچه ریوالدو به دنیا آمده و همسرش حاضر نیست به ایران بیاید، ساز جدایی کوک کرده اما این بازیکن برزیلی روز سه شنبه در حراست فدراسیون فوتبال دست به افشاگری بزرگی زد.
وقتی مسئولان حاضر در جلسه رو به این بازیکن گفتند آیا به خاطر مسایل خانوادگی از استقلال جدا شده است، این بازیکن با تعجب گفت: «به هیچ وجه. من مشکل خانوادگی ندارم. روزی که فهمیدم این رفتارها را با من کرده اند تصمیم گرفتم از استقلال جدا شوم. وقتی فهمیدم جواب اعتمادم را اینطوری داده اند، گفتم می خواهم بروم در حالی که من آمده بودم تا در استقلال بمانم.» به همین خاطر بود که استقلالی ها هم خیلی زود با ماجرای فسخ قراردادش موافقت کردند و او به برزیل فرستادند تا مبادا این بحث ها را به رسانه ها بکشد. ریوالدو اما حرف های دیگری هم در جلسه زد. او گفت: «از فضای فوتبال ایران متعجب شدم. این اتفاقاتی که افتاد من را ناراحت کرد. دیگر علاقه ای ندارم بدانم پولم چه شده. اگر اینطور بود، قراردادم را فسخ نمی کردم. وقتی قراردادم را فسخ کردم یعنی دوست نداشتم دیگر سرنوشت پولم را پیگیری کنم. حالا با ناراحتی ایران را ترک می کنم. من آمده بودم که بمانم ولی چنین اتفاقی نیفتاد.» او در ادامه گفت: «اگر پولم دزدیده نمی شد، من هیچوقت از ایران نمی رفتم. شرایط طوری شد که دلزده شدم. نسبت به بعضی از اطرافیانم اعتمادم را از دست دادم.»
وقتی مسئولان از ریوالدو پرسیدند که دقیقا چه مبلغی از قرارداد نصیبش شده است، پاسخ داد: «من ۳۰ هزار دلار گرفتم ولی برگه ای را امضا کردم که نشان می دهد من ۸۰ هزار دلار گرفته ام. این نامردی کامل بود. من به خاطر اعتمادی که به اطرافیانم داشتم پای برگه ای را که برایم آورده بودند امضا کردم. در این برگه فارسی نوشته شده بود و من چیزی از آن متوجه نشدم. ولی همانطور که گفتم به خاطر اعتمادی که داشتم، آن را امضا کرد. تازه بعدا متوجه شدم که از من امضا گرفته اند ۸۰ هزار دلار دریافت کرده ام در حالی که پولی که به من رسید تنها ۳۰ هزار دلار بود.» او در پایان این جلسه گفت: «من خیلی اذیت شدم و این پاسخ اعتماد من نبود.» ریوالدو با این حرف ها تکلیف خود را در این پرونده مشخص کرد و برای چندمین بار گفت بیشتر از ۳۰ هزار دلار دریافت نکرده است.

منبع:خبر آنلاین
کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2015-10-01 12:22:12
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۲۱
مسئولای کیسه همه دزدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر