فهرست
نگاهی به پیام تسلیت جامعه مربیان: خداحافظی پدر دوست‌داشتنی
نگاهی به پیام تسلیت جامعه مربیان: خداحافظی پدر دوست‌داشتنی

نگاهی به پیام تسلیت جامعه مربیان: خداحافظی پدر دوست‌داشتنی

آی‌اسپورت- نگاهی داریم بر پیام‌های تسلیت مربیان فوتبال به خانواده هادی نوروزی.

کی‌روش: امروز روز ناراحت کننده ای برای همه ماست.روز بسیار غمگین و جانگدازی برای تک تک ماست. یک دوست، یک برادر و یک هم تیمی خوبمان را از دست دادیم. از خداوند بزرگ عاجزانه درخواست می کنیم که این دوست عزیز، این پسر گل، این برادر عزیز و این پدر مهربان را مورد رحمت و مغفرت خودش قرار بدهد.

منصور ابراهیم‌زاده: واقعا تاسف بار است درگذشت کاپیتانى جوان ومتعصب کسى که به نظر من با تمام وجودش در اختیار تیمش بود. نکته اى که باید بدانند خیلى از کسانى که فوتبالیستها و قراردادهاى آنها را زیر سئوال مى برند بدانند آنها که به صورت صحیح وسالم وبا تمام وجود کار و تلاش مى کنند این مسائل هم بدلیل فشارهاى جسمى و روحى برایشان اتفاق مى افتد.
فرهاد کاظمی: خداحافظ مرد با اخلاق،پدر دوست داشتنی،کاپیتان مردمی.

برانکو ایوانکوویچ:  این یک تراژدی است و یک اتفاق وحشتناک که من هیچ توضیحی درباره اش ندارم و کلمات برای توصیف این وضعیت نمی توانند وظیفه خود را عمل کنند. 
 
پانادیچ: متاسفم که یک ورزشکار واقعی را از دست داده ایم. نوروزی یک بازیکن سختکوش و متعهد به تیم بود که امیدوارم همه جوان ها مثل او رفتار کنند و احترام به منافع جمعی را مدنظر خود داشته باشند. بخصوص به خانواده او تسلیت می گویم که باید روزهای سختی را پشت سر بگذرانند.

افشین قطبی: هادی یک پسر خوب و متعهد و خوش اخلاق بود که فوت او باورکردنی نیست. این خبر باعث آزردگی روح همه اهالی فوتبال در ایران است و البته هر کسی که نوروزی را می شناخت. برای او و خانواده اش صبر و برای روح بزرگ هادی آرزوی آرامش می کنم. 
 
یحیی گل‌محمدی: هادی خیلی بازیکن سخت کوشی بود، همیشه سرش در کار خودش بود و به کسی کاری نداشت. او یکی از بار اخلاق ترین بازیکن ها بود. او یک فوتبالیست خوب و یک مرد خانواده بودفکر نمی کنم جامعه فوتبال به این زودی ها فقدان هادی نوروزی را فراموش کند.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-01 17:17:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر