فهرست
پیام تسلیت بازیکنان پرسپولیس: بگو این فقط یک شوخی است
پیام تسلیت بازیکنان پرسپولیس: بگو این فقط یک شوخی است

پیام تسلیت بازیکنان پرسپولیس: بگو این فقط یک شوخی است

آی‌اسپورت- پیام تسلیت بازیکنان را می‌خوانید.

سوشا مکانی: خدایا داداش ما را بردی پیش خودت تو که بی معرفت نبودی.تو همیشه دست ما را در سخت ترین شرایط گرفتی.مگه ما چه گناهی کرده بودیم که اینطور باید هادی از ما جدا بشه. کاش به جای داداش هادی من را برده بودی آخه او یک بچه هفت ماهه داشت.

رامین رضاییان:  از زمان شنیدن این خبر تاکنون باران اشک های مان بند نمی آید. کاپیتان تنهای مان نگذار و پیشاپیش ما در زمین آماده پیروزی باش.

وحید حیدریه: کاپیتان تیممان رفت و نبودش در کنارمان را هنوز باور نداریم،نمی توانم قبول کنم برادر بزرگ ترم کنارمان نیست،کسی که در این مدت کوتاهی که کنارش بودم مردانگی و تعصب را یاد گرفتم.

کریم انصاری‌فرد: هادی نوروزی از بچه های خیلی خوب پرسپولیس بود و من افتخار این را داشتم که مدتی در کنار اوفوتبال بازی کنم و از او چیزهای زیادی یاد گرفتم.هادی حرفه ای ، سختکوش ،منضبط و مهربان بود و هرگز حاشیه ای نداشت.بازیکنی که به امثال او نیاز داشتیم.

رضا نورمحمدی:  داداشم اپاچی رفت فردا قبل رفتن میاد ازادی خداحافظی نشون بدید چقدر عزیز بود کاپیتانمون ولی خیلی بی معرفتی اپاچی که اینقدر زود رفتی...

محمد نصرتی: مگر می شود برای بازیکن سالمو بی حاشیه مثل هادی اتفاق بیفتد.باورنمی کنیم، حق هادی این نبود. باید به خانوادش کمک کنیم تا بر این غم بزرگ پیروز شوند.

سیدجلال حسینی:  شرایط سختی را تجربه میکنیم و به هیچ عنوان نمی خواهیم این خبر را باور کنیم. هادی در بین ماست و جایش سبز و روحش شاد. کاپیتان پرسپولیس در قلب تمام فوتبال دوستان جای دارد و برای خانواده اش آرزوی صبر داریم.

نیلسون: هادی یکی از صمیمی ترین دوستان من در پرسپولیس بود. او بسیار با شخصیت بود و فقط به پرسپولیس فکر می کرد. نمی دانم چه بگویم ولی فقط امیدوارم بتوانم کمی از ناراحتی خانواده او را کاهش بدهم. واقعا این خبر باور کردنی نیست و من از صمیم قلب متاسفم.

بهروز رهبری‌‎فر: زبان قاصر است اما هادی عزیز بدون شک در جامعه ای که مرام و معرفت و مردانگی جاش رو به پول و غرور و ناهنجاری داده به واقع نماینده شایسته ای بود از نسل پهلوانان و مردان راستین و شاید قلب مهربونش توان تپیدن در این سرای پرهیاهو رو نداشت و خیلی زود به دیار حق شتافت. 

محمد نوری: او یکی از بازیکنان با اخلاق و محجوب فوتبال بود و در گذشت او نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای کل جامعه فوتبال ضایعه بزرگی بود.

مهرداد کفشگری:  هیچ کس نمی تواند این خبر را باور کند. این خبر تکان دهنده ای است و قلب همه ما شکسته است. ما همه نگران هادی نوروزی هستیم و اینکه آنها چطوری با این غم کنار می آیند. همه ما سیاهپوش او خواهیم بود و برای شادی روحش بازی خواهیم کرد.

احمد نوراللهی: هادی نوروزی یکی از با معرفت ترین و بهترین بازیکنان پرسپولیس بود و من باور نمی کنم که او را از دست داده باشیم. مگر می شود برای کسی که هیچ سابقه قلبی نداشته چنین اتفاقی رخ بدهد؟ او یکی از بهترین و خوش اخلاق ترین بازیکنان تیم بود و هیچ کس خداحافظی ناگهانی اش را باور نمی کند.

محسن مسلمان: همه منتظریم هادی از اتاقش بیرون بیاید و به همه ما بگوید این یک شوخی بوده. مگر می شود بازیکنی به سلامت نوروزی در این سن و سال و با این شرایط بدنی دچار چنین حادثه ای بشود؟ من واقعا چیزی ندارم بگویم جز اینکه امیدوارم خانواده اش از خدا صبر بگیرند. این ضایعه چیزی نیست که بشود با آن کنار آمد. 

سردار آزمون: نمی دانم چطور حسم را بیان کنم. من با هادی همبازی نبودم، فقط چند بار کنار او در پرسپولیس تمرین کردم و البته به شخصیت او پی بردم. الان نمی توانم حرفی بزنم، فقط می گویم خداحافظ کاپیتان باشخصیت.
 
جواد کاظمیان:  فقط می توانم به همه پرسپولیسی ها تسلیت بگویم. همه گیج و منگ هستیم و باور نمی کنیم این اتفاق برای هادی رخ داده باشد. واقعا سخت است .

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-01 17:16:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر