فهرست
پیام تسلیت استقلالی‌ها: به پرسپولیسی‌ها تسلیت می‌گوییم
پیام تسلیت استقلالی‌ها: به پرسپولیسی‌ها تسلیت می‌گوییم

پیام تسلیت استقلالی‌ها: به پرسپولیسی‌ها تسلیت می‌گوییم

آی‌اسپورت- پیام تسلیت استقلالی‌ها به نوروزی را می‌خوانید.

پرویز مظلومی: هادی نوروزی یک بازیکن خوب و با اخلاق بود که در گذشت او اتفاق بسیار بدی برای اهالی ورزش و فوتبال ایران است. من از شنیدن این خبر بسیار اندوهگین شدم. 

جواد نکونام: هادی نوروزی یکی از با اخلاق ترین بازیکنان پرسپولیس بود. امیدوارم خدا به خانواده آش صبر بدهد تا بتوانند با این مصیبت کنار بیایند.

مهدی رحمتی: و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی اغازی بی پایان را می سراید . هنوز رفتن هادی نوروزی را باور ندارم . خاطرات هادی محجوب از یادمان می گذرد...درگذشت هادی عزیز رو به خانواده ، دوستان و اهالی فوتبال تسلیت می گویم .

رضا عنایتی: خبر رفتن هادی را نمی توانم باور کنم. یک بار از این پسر کسی بی احترامی نشنیده بود. هادی رفت و فقط خانواده اش را عزادار نکرد. او کل فوتبال ایران را عزادار کرد.

حنیف عمران‌زاده: هادی یکی از با اخلاق ترین بازیکنان پرسپولیس بود و هنوز باورم نمی شود که از بین ما رفته است. نمی دانم چه بگویم و فقط امیدوارم خدا به خانواده اش صبر بدهد.

فرهاد مجیدی:  تکان دهنده، تلخ و باور نکردنی.آنگه مرگ به جوان رعنای فوتبال ما رسید.از صمیم قلب به خانواده محترم نوروزی، بازیکنان و کادر فنی و تک تک هواداران پرسپولیس تسلیت می گویم. تحمل سوگ فقدان نوروزی برای نزدیکانش صبری الهی میطلبد. من را هم در این غم بزرگ و جانکاه شریک بدانید. روحش شاد و یادش گرامی.

آندرانیک تیموریان: او بازیکن با اخلاق و فوتبالیست خوبی بود و من از دست دادن او را به خانواده آش و جامعه فوتبال تسلیت می گویم و امیدوارم خدا به خانواده اش صبر بدهد.
 
کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-10-01 17:23:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر